Utforsk våre produksjoner og se hva som skjer!

Gå til kommune eller skole

DKS - Vestfold

Vestfold fylkeskommune

Postadresse: Postboks 2163, 3103 TØNSBERG

Besøksadresse: Svend Foynsgt. 9, 3126 Tønsberg

Telefon: 924 57 604, 909 19 432

Kontaktperson:Anna B Jørgensen (ansvarlig grunnskolen)/ Torill Sjømæling (ansvarlig videregående skole)

Kontaktperson:

Antall hendelser: 396

Velg dato / Periode
Desember
Man
Tir
Ons
Tor
Fre
Lør
Søn
48
26
27
28
29
30
1
2
49
3
4
5
6
7
8
9
50
10
11
12
13
14
15
16
51
17
18
19
20
21
22
23
52
24
25
26
27
28
29
30
1
31
1
2
3
4
5
6
Tirsdag 11. desember. 2018
Produksjonsinformasjon
  • Film og animasjonFilm
  • Varighet: En skoledag
  • Tirsdag 11. desember. 2018
  • Ringshaug ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 12. desember. 2018
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Lillås skole79 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:30
    Lillås skole79 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:10
    Eik skole81 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 12:00
    Eik skole81 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Torsdag 13. desember. 2018
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Film og animasjonFilm
  • Varighet: En skoledag
  • Torsdag 13. desember. 2018
  • Ringshaug ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 14. desember. 2018
Produksjonsinformasjon
  • Film og animasjonFilm
  • Varighet: En skoledag
  • Fredag 14. desember. 2018
  • Kongseik ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:10
    Husvik skole88 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 12:00
    Husvik skole88 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Mandag 17. desember. 2018
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Lysheim skole68 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:30
    Lysheim skole68 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 18. desember. 2018
Produksjonsinformasjon
  • Film og animasjonFilm
  • Varighet: En skoledag
  • Tirsdag 18. desember. 2018
  • Kongseik ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 19. desember. 2018
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Våren 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
    Jordet skole42 deltakere: 6a, 6b
    Buss fra Jordet kl. 09.00. Retur kl. 13.00 Dagen tilbringes på Kaupang.
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
    Mesterfjellet barneskole44 deltakere: 6a, 6b
    Buss fra Byskogen kl. 09.00. Retur kl. 13.00 Dagen tilbringes på Kaupang.
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
    Tjodalyng barneskole45 deltakere: 6. trinn
    Elevene sykler til Kaupang. Dagen tilbringes på Kaupang.
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
    Frøy skole10 deltakere: Mellomtrinnet

    Frøy ordner transport selv. Dagen tilbringes på Kaupang. Frøy er egen gruppe.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
    Sky skole39 deltakere: 6a, 6b
    Buss fra Sky kl. 09.00. Retur kl. 13.00 Dagen tilbringes på Kaupang.
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
    Kodal skole23 deltakere: 6. trinn
    Dagen tilbringes på Kaupang. Buss fra Kodal skole kl. 08.35 Retur kl. 12.50
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
    Bokemoa skole55 deltakere: 6a, 6b
    Dagen tilbringes på Kaupang. Avreise fra skolen 8.30, retur fra Kaupang 13.00
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
    Høyjord skole21 deltakere: 6. trinn
    Dagen tilbringes på Kaupang. Buss fra Høyjord skole kl. 08.15 (via Kodal skole). Retur kl. 12.50
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
    Store Bergan skole51 deltakere: 6a, 6b
    Dagen tilbringes på Kaupang. Avreise fra skolene kl. 08:30. Retur fra Kaupang kl. 13:00.
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
    Sande skole28 deltakere: 6a, 6b
    Dagen tilbringes på Kaupang. Avreise fra skolene kl. 08:30. Retur fra Kaupang kl. 13:00.
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
    Byskolen46 deltakere: 6a, 6b, 6x
    Dagen tilbringes på Kaupang. Avreise fra skolen kl. 08:30. Retur fra Kaupang kl. 13:00.
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
    Krokemoa skole47 deltakere: 6a, 6b
    Dagen tilbringes på Kaupang. Avreise fra skolene kl. 08:30. Retur fra Kaupang kl. 13:00.
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
    Hedrum barneskole24 deltakere: 6. trinn
    Buss fra Bommestad kl. 09.00. Retur kl. 13.00 Dagen tilbringes på Kaupang.
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
    Virik skole55 deltakere: 6a, 6b
    Dagen tilbringes på Kaupang. Avreise fra skolen kl. 08:30. Retur fra Kaupang kl. 13:00.
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
    Mosserød skole54 deltakere: 6a, 6b, 6c
    Dagen tilbringes på Kaupang. Buss fra skolen kl. 08:30. Retur fra Kaupang kl. 13:00.
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
    Helgerød skole15 deltakere: 6. trinn
    Dagen tilbringes på Kaupang. Buss fra skolen. kl. 08:30. Retur fra Kaupang kl. 13:00.
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
    Gokstad skole43 deltakere: 6a, 6b
    Dagen tilbringes på Kaupang. Avreise fra skolen kl. 08:30. Retur kl. 13:00.
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
    Haukerød skole59 deltakere: 6a, 6b, 6c
    Dagen tilbringes på Kaupang. Avreise fra skolene kl. 08:30. Retur fra Kaupang kl. 13:00.
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
    Fevang skole18 deltakere: 6. trinn
    Dagen tilbringes på Kaupang. Avreise fra skolen kl. 08:30. Retur fra Kaupang kl. 13:00.
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
    Vesterøy skole25 deltakere: 6. trinn
    Dagen tilbringes på Kaupang. Avreise fra skolen kl. 08:30. Retur fra Kaupang kl. 13:00.
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
    Unneberg skole20 deltakere: 6. trinn
    Dagen tilbringes på Kaupang. Avreise fra skolene kl. 08:30. Retur fra Kaupang kl. 13:00.
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
    Lardal barneskole23 deltakere: 6. trinn

    Buss fra Lardal kl. 08.30, retur kl. 13.00.

    Dagen tilbringes på Kaupang.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
    Melsom skole31 deltakere: 6a, 6b
    Dagen tilbringes på Kaupang. Avreise fra skolen 8.30, retur fra Kaupang 13.00
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
    Andebu skole41 deltakere: 6a, 6b
    Dagen tilbringes på Kaupang. Buss fra skolen kl. 08.50. Retur kl. 13.00
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
    Valby skole20 deltakere: 6. trinn

    Valby skoler går til Kaupang. Dagen tilbringes på Kaupang.


Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
    Langestrand skole23 deltakere: 6. trinn

    Buss fra Langestrand kl. 09.00. Retur kl. 13.00 Bussen henter Verdensmesteren.

    Dagen tilbringes på Kaupang.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
    Verdensmesteren10 deltakere: VM 5 6/9. trinn

    Buss kommer fra Langestrand kl. 09.10. Retur kl. 13.00 Dagen tilbringes på Kaupang.

    Verdensmesteren er egen

     gruppe på Kaupang.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
    Vennerød skole23 deltakere: 6. trinn
    Dagen tilbringes på Kaupang. Avreise fra skolen 8.30, retur fra Kaupang 13.00
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
    Fagerli skole91 deltakere: 6a, 6b, 6c, 6d

    Buss fra Nanset kl. 09.00

     Retur kl. 13.00 Dagen tilbringes på Kaupang.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
    Ormestad skole16 deltakere: 6. trinn
    Dagen tilbringes på Kaupang. Buss fra Ormestad kl. 08:30. Retur fra Kaupang kl. 13:00.
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
    Kvelde skole17 deltakere: 6. trinn

    Buss fra Hvarnes via Kvelde kl. 08.45. Kvelde skole kl. 09.00. Retur kl 13.00. Dagen tilbringes på Kaupang.



Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
    Østre Halsen skole61 deltakere: 6a, 6b, 6c
    Buss fra Østre Halsen kl. 09.00. Retur kl. 13.00 Dagen tilbringes på Kaupang.
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
    Berg skole30 deltakere: 6. trinn
    Buss fra Berg kl. 09.00. Retur kl. 13.00 Dagen tilbringes på Kaupang.
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
    Stavern skole18 deltakere: 6a
    Stavern skole14 deltakere: 6b
    Buss fra Stavern kl. 09.00. Bussen henter elevene ved kirken. Retur kl. 13.00. Dagen tilbringes på Kaupang.
Produksjonsinformasjon
  • SelfieMusikk
  • Varighet: 40
  • Våren 2019
  • Bakkeåsen skole
Tidspunkt og deltakere
  • -

    Elever fra Bakkeåsen ser konserten på en annen Hortenskole, dersom de ønsker.


Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
    Bakkeåsen skole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Uke 11. Klokkeslett avtales mellom utøverne, Bakkeåsen skole og DKS-Horten v/ Solfrid Sakkariassen

Mandag 7. januar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 8. januar. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Film og animasjonFilm
  • Varighet: En skoledag
  • Tirsdag 8. januar. 2019
  • Byskogen ungdomsskole (Tønsberg)
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Sem skole64 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 12:00
    Sem skole64 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Onsdag 9. januar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 10. januar. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Film og animasjonFilm
  • Varighet: En skoledag
  • Torsdag 10. januar. 2019
  • Byskogen ungdomsskole (Tønsberg)
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Kreativ iPadFilm, Musikk
  • Varighet: Ca 4 timer
  • Torsdag 10. januar. 2019
  • Tjøme ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Sara & ArashMusikk
  • Varighet: 40 min
  • Torsdag 10. januar. 2019
  • Andebu ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Sara & ArashMusikk
  • Varighet: 40 min
  • Torsdag 10. januar. 2019
  • Stokke ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Fredag 11. januar. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Film og animasjonFilm
  • Varighet: En skoledag
  • Fredag 11. januar. 2019
  • Vear skole U-trinn
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Kreativ iPadFilm, Musikk
  • Varighet: Ca 4 timer
  • Fredag 11. januar. 2019
  • Tjøme ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Volden skole83 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Sara & ArashMusikk
  • Varighet: 40 min
  • Fredag 11. januar. 2019
  • Skagerak International School, Primary and Middle
Tidspunkt og deltakere
Mandag 14. januar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Sara & ArashMusikk
  • Varighet: 40 min
  • Mandag 14. januar. 2019
  • Breidablikk ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Fryktens FromasjScenekunst
  • Varighet: 45 minutt
  • Mandag 14. januar. 2019
  • Andebu skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 15. januar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Film og animasjonFilm
  • Varighet: En skoledag
  • Tirsdag 15. januar. 2019
  • Presterød ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Sara & ArashMusikk
  • Varighet: 40 min
  • Tirsdag 15. januar. 2019
  • Varden ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Fryktens FromasjScenekunst
  • Varighet: 45 minutt
  • Tirsdag 15. januar. 2019
  • Bokemoa skole
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 16. januar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Sara & ArashMusikk
  • Varighet: 40 min
  • Onsdag 16. januar. 2019
  • Ranvik ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 17. januar. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Film og animasjonFilm
  • Varighet: En skoledag
  • Torsdag 17. januar. 2019
  • Presterød ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Sara & ArashMusikk
  • Varighet: 40 min
  • Torsdag 17. januar. 2019
  • Bugården ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Fryktens FromasjScenekunst
  • Varighet: 45 minutt
  • Torsdag 17. januar. 2019
  • Gokstad skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 18. januar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
  • Film og animasjonFilm
  • Varighet: En skoledag
  • Fredag 18. januar. 2019
  • Presterød ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Fryktens FromasjScenekunst
  • Varighet: 45 minutt
  • Fredag 18. januar. 2019
  • Framnes skole
Tidspunkt og deltakere
Mandag 21. januar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ScreeningVisuell kunst
  • Varighet: 45
  • Mandag 21. januar. 2019
  • Hof skole
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 22. januar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Film og animasjonFilm
  • Varighet: En skoledag
  • Tirsdag 22. januar. 2019
  • Tønsberg Montessoriskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ScreeningVisuell kunst
  • Varighet: 45
  • Tirsdag 22. januar. 2019
  • Kleiverud skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 23. januar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ScreeningVisuell kunst
  • Varighet: 45
  • Onsdag 23. januar. 2019
  • Ekeberg skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 24. januar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Film og animasjonFilm
  • Varighet: En skoledag
  • Torsdag 24. januar. 2019
  • Elihu kristne grunnskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ScreeningVisuell kunst
  • Varighet: 45
  • Torsdag 24. januar. 2019
  • Botne skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 25. januar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ScreeningVisuell kunst
  • Varighet: 45
  • Fredag 25. januar. 2019
  • Holmestrand Internasjonale Montessoriskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 28. januar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?

    Man - ons i Nøtterøy kulturhus for ungdomsskolene i Færder kommune. Se egen turneplan.


Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ScreeningVisuell kunst
  • Varighet: 45
  • Mandag 28. januar. 2019
  • Selvik skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Fighting GravityScenekunst
  • Varighet: 40 minutter
  • Mandag 28. januar. 2019
  • Støperiet
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Fryktens FromasjScenekunst
  • Varighet: 45 minutt
  • Mandag 28. januar. 2019
  • Virik skole
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 29. januar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
  • Film og animasjonFilm
  • Varighet: En skoledag
  • Tirsdag 29. januar. 2019
  • Brunla ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ScreeningVisuell kunst
  • Varighet: 45
  • Tirsdag 29. januar. 2019
  • Haga skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Fighting GravityScenekunst
  • Varighet: 40 minutter
  • Tirsdag 29. januar. 2019
  • Støperiet
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Fryktens FromasjScenekunst
  • Varighet: 45 minutt
  • Tirsdag 29. januar. 2019
  • Mosserød skole
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 30. januar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ScreeningVisuell kunst
  • Varighet: 45
  • Onsdag 30. januar. 2019
  • Kjeldås skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Fighting GravityScenekunst
  • Varighet: 40 minutter
  • Onsdag 30. januar. 2019
  • Støperiet
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ScreeningVisuell kunst
  • Varighet: 45
  • Onsdag 30. januar. 2019
  • Galleberg skole
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 31. januar. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Film og animasjonFilm
  • Varighet: En skoledag
  • Torsdag 31. januar. 2019
  • Brunla ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:30
    Verdensmesteren15 deltakere: VM 4 7/10 trinn nye, VM 5 6/9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Fryktens FromasjScenekunst
  • Varighet: 45 minutt
  • Torsdag 31. januar. 2019
  • Haukerød skole
Tidspunkt og deltakere
Fredag 1. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Fryktens FromasjScenekunst
  • Varighet: 45 minutt
  • Fredag 1. februar. 2019
  • Vennerød skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 4. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 5. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Film og animasjonFilm
  • Varighet: En skoledag
  • Tirsdag 5. februar. 2019
  • Andebu ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Ormestad skole100 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 6. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Torød skole65 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Herstad skole101 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Framnes skole146 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Bach goes Hip HopMusikk, Scenekunst
  • Onsdag 6. februar. 2019
  • Skagerak International School, Primary and Middle
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 7. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Film og animasjonFilm
  • Varighet: En skoledag
  • Torsdag 7. februar. 2019
  • Andebu ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Byskolen200 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30
    Sande skole120 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00
    Færder videregående skole60 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Dele inn i 2 grupper

    Antallet er usikkert før endelig inntak i august. Bekreftet dato.


Fredag 8. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Film og animasjonFilm
  • Varighet: En skoledag
  • Fredag 8. februar. 2019
  • Breidablikk ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Gokstad skole140 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 11. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Avtrykk og identitetVisuell kunst
  • Varighet: 90
  • Mandag 11. februar. 2019
  • Skagerak International School, Primary and Middle
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Fryktens FromasjScenekunst
  • Varighet: 45 minutt
  • Mandag 11. februar. 2019
  • Krokemoa skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:15
    Brattås skole109 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Tirsdag 12. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Film og animasjonFilm
  • Varighet: En skoledag
  • Tirsdag 12. februar. 2019
  • Breidablikk ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Virik skole183 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30
    Krokemoa skole179 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Fryktens FromasjScenekunst
  • Varighet: 45 minutt
  • Tirsdag 12. februar. 2019
  • Store Bergan skole
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 13. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 14. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Film og animasjonFilm
  • Varighet: En skoledag
  • Torsdag 14. februar. 2019
  • Breidablikk ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Unneberg skole63 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30
    Fevang skole83 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Fredag 15. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Film og animasjonFilm
  • Varighet: En skoledag
  • Fredag 15. februar. 2019
  • Bugården ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Andebu skole167 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30
    Kodal skole94 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Kodal busses til Andebu pga byggearbeider på egen skole

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 25. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 26. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Film og animasjonFilm
  • Varighet: En skoledag
  • Tirsdag 26. februar. 2019
  • Bugården ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 27. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 28. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Film og animasjonFilm
  • Varighet: En skoledag
  • Torsdag 28. februar. 2019
  • Stokke ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 1. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 4. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Sky skole154 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Teie skole129 deltakere: 1a, 1b, 2a, 3a, 3b, 4a
  • 11:15
    Teie skole122 deltakere: 1c, 2b, 2c, 3c, 4b, 4c
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 13:00
    Berg skole112 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Tirsdag 5. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Film og animasjonFilm
  • Varighet: En skoledag
  • Tirsdag 5. mars. 2019
  • Stokke ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 6. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Vennerød skole153 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Hvarnes skole19 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Kvelde skole56 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Buss fra Hvarnes skole til Kvelde skole kl 9:10, retur kl 10:15.


Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00
    Høyjord skole101 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 7. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Film og animasjonFilm
  • Varighet: En skoledag
  • Torsdag 7. mars. 2019
  • Varden ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Frøy skole10 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, Mellomtrinnet
    Hedrum barneskole73 deltakere: 5a, 5b, 6. trinn, 7. trinn

    Buss fra Frøy skole til Hedrum barneskole kl 9:40, retur kl 10:50.


Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Jacobs PianokinoMusikk
  • Varighet: 40
  • Torsdag 7. mars. 2019
  • Mesterfjellet barneskole
Tidspunkt og deltakere
Fredag 8. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15
    Galleberg skole62 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Kjeldås skole85 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Kjeldås til Galleberg

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00
    Selvik skole117 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 13:00
    Jordet skole129 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Mandag 11. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 12. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Film og animasjonFilm
  • Varighet: En skoledag
  • Tirsdag 12. mars. 2019
  • Varden ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Valby skole57 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30
    Hof skole125 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Onsdag 13. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 14. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Film og animasjonFilm
  • Varighet: En skoledag
  • Torsdag 14. mars. 2019
  • Ranvik ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 15. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Film og animasjonFilm
  • Varighet: En skoledag
  • Fredag 15. mars. 2019
  • Ranvik ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 18. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Jan Tore Noreng - RobofobiaLitteratur
  • Varighet: 60 (Færder og Sande har i tillegg skrivekurs, totalt 120 min)
  • Mandag 18. mars. 2019
  • Husvik skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 19. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Film og animasjonFilm
  • Varighet: En skoledag
  • Tirsdag 19. mars. 2019
  • Skagerak International School, Primary and Middle
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Jan Tore Noreng - RobofobiaLitteratur
  • Varighet: 60 (Færder og Sande har i tillegg skrivekurs, totalt 120 min)
  • Tirsdag 19. mars. 2019
  • Holmestrand bibliotek
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Botne skole26 deltakere: 6. trinn

    Forfatterbesøk pluss bokprat

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 20. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Jan Tore Noreng - RobofobiaLitteratur
  • Varighet: 60 (Færder og Sande har i tillegg skrivekurs, totalt 120 min)
  • Onsdag 20. mars. 2019
  • Holmestrand bibliotek
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 21. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Ramnes skole54 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:30
    Ramnes skole54 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Jan Tore Noreng - RobofobiaLitteratur
  • Varighet: 60 (Færder og Sande har i tillegg skrivekurs, totalt 120 min)
  • Torsdag 21. mars. 2019
  • Hof skole
Tidspunkt og deltakere
Fredag 22. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Jan Tore Noreng - RobofobiaLitteratur
  • Varighet: 60 (Færder og Sande har i tillegg skrivekurs, totalt 120 min)
  • Fredag 22. mars. 2019
  • Holmestrand bibliotek
Tidspunkt og deltakere
Mandag 25. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Jan Tore Noreng - RobofobiaLitteratur
  • Varighet: 60 (Færder og Sande har i tillegg skrivekurs, totalt 120 min)
  • Mandag 25. mars. 2019
  • Galleberg skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Galleberg skole18 deltakere: 7. trinn

    Forfatterbesøk + skrivekurs (totalt 120 min.)



Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 26. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Jan Tore Noreng - RobofobiaLitteratur
  • Varighet: 60 (Færder og Sande har i tillegg skrivekurs, totalt 120 min)
  • Tirsdag 26. mars. 2019
  • Kjeldås skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Kjeldås skole24 deltakere: 7. trinn

    Forfatterbesøk + skrivekurs (totalt 120 min.)



Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • SelfieMusikk
  • Varighet: 40
  • Tirsdag 26. mars. 2019
  • Nøtterøy kulturhus
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 27. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Jan Tore Noreng - RobofobiaLitteratur
  • Varighet: 60 (Færder og Sande har i tillegg skrivekurs, totalt 120 min)
  • Onsdag 27. mars. 2019
  • Haga skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Haga skole28 deltakere: 7A

    Forfatterbesøk + skrivekurs (totalt 120 min.)



Produksjonsinformasjon
  • SelfieMusikk
  • Varighet: 40
  • Onsdag 27. mars. 2019
  • Tjøme ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • SelfieMusikk
  • Varighet: 40
  • Onsdag 27. mars. 2019
  • Steinerskolen i Vestfold
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 28. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Jan Tore Noreng - RobofobiaLitteratur
  • Varighet: 60 (Færder og Sande har i tillegg skrivekurs, totalt 120 min)
  • Torsdag 28. mars. 2019
  • Haga skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Haga skole28 deltakere: 7B

    Forfatterbesøk + skrivekurs (totalt 120 min.)



Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • SelfieMusikk
  • Varighet: 40
  • Torsdag 28. mars. 2019
  • Teigar ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 29. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Jan Tore Noreng - RobofobiaLitteratur
  • Varighet: 60 (Færder og Sande har i tillegg skrivekurs, totalt 120 min)
  • Fredag 29. mars. 2019
  • Selvik skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Selvik skole24 deltakere: 7. trinn

    Forfatterbesøk + skrivekurs (totalt 120 min.)



Produksjonsinformasjon
  • SelfieMusikk
  • Varighet: 40
  • Fredag 29. mars. 2019
  • Revetal ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Mandag 1. april. 2019
Produksjonsinformasjon
  • SelfieMusikk
  • Varighet: 40
  • Mandag 1. april. 2019
  • Borre ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 2. april. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • SelfieMusikk
  • Varighet: 40
  • Tirsdag 2. april. 2019
  • Holtan ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 3. april. 2019
Produksjonsinformasjon
  • SelfieMusikk
  • Varighet: 40
  • Onsdag 3. april. 2019
  • Orerønningen ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 23. april. 2019
Produksjonsinformasjon
  • BruneScenekunst
  • Varighet: 55 minutt
  • Tirsdag 23. april. 2019
  • Nordskogen skole
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 24. april. 2019
Produksjonsinformasjon
  • BruneScenekunst
  • Varighet: 55 minutt
  • Onsdag 24. april. 2019
  • Granly skole (Horten)
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 25. april. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 26. april. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 29. april. 2019
Produksjonsinformasjon
  • BruneScenekunst
  • Varighet: 55 minutt
  • Mandag 29. april. 2019
  • Brattås skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Brattås skole68 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Workshop for 6-trinn (ca 20 elever) fra 11:30 - 13:00

Tirsdag 30. april. 2019
Produksjonsinformasjon
  • BruneScenekunst
  • Varighet: 55 minutt
  • Tirsdag 30. april. 2019
  • Torød skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:45
    Torød skole65 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Workshop for 6-trinn (ca 14 elever) fra 11:30 - 13:00

Torsdag 2. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
  • BruneScenekunst
  • Varighet: 55 minutt
  • Torsdag 2. mai. 2019
  • Føynland skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Føynland skole127 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Workshop for 6-trinn (ca 55 elever) fra 11:30 - 13:00

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 3. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
  • BruneScenekunst
  • Varighet: 55 minutt
  • Fredag 3. mai. 2019
  • Herstad skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Herstad skole78 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Workshop for 6-trinn (ca 19 elever) fra 11:30 - 13:00

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 6. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
  • BruneScenekunst
  • Varighet: 55 minutt
  • Mandag 6. mai. 2019
  • Teie skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Teie skole118 deltakere: 5a, 6a, 6b, 6c, 7a

    Workshop for 6-trinn (ca 69 elever) fra 11:30 - 13:00

  • 11:15
    Teie skole97 deltakere: 5b, 5c, 7b, 7c
Produksjonsinformasjon
  • GARAGEScenekunst
  • Varighet: 50
  • Mandag 6. mai. 2019
  • Hjertnes Kulturhus
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 7. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
  • BruneScenekunst
  • Varighet: 55 minutt
  • Tirsdag 7. mai. 2019
  • Oserød skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Oserød skole54 deltakere: 6. trinn

    Workshop for 6-trinn (ca 54 elever) fra 11:30 - 13:00

  • 11:15
    Oserød skole109 deltakere: 5. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • GARAGEScenekunst
  • Varighet: 50
  • Tirsdag 7. mai. 2019
  • Hjertnes Kulturhus
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 8. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
  • BruneScenekunst
  • Varighet: 55 minutt
  • Onsdag 8. mai. 2019
  • Vestskogen skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Vestskogen skole114 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Workshop for 6-trinn (ca 39 elever) fra 11:30 - 13:00

Produksjonsinformasjon
  • GARAGEScenekunst
  • Varighet: 50
  • Onsdag 8. mai. 2019
  • Hjertnes Kulturhus
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 9. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
  • BruneScenekunst
  • Varighet: 55 minutt
  • Torsdag 9. mai. 2019
  • Steinerskolen i Vestfold
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Steinerskolen i Vestfold77 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Workshop for 6-trinn (ca 28 elever) fra 11:30 - 13:00

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • GARAGEScenekunst
  • Varighet: 50
  • Torsdag 9. mai. 2019
  • Hjertnes Kulturhus
Tidspunkt og deltakere
Fredag 10. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
  • BruneScenekunst
  • Varighet: 55 minutt
  • Fredag 10. mai. 2019
  • Lindhøy skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Lindhøy skole134 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Workshop for 6-trinn (ca 49 elever) fra 11:30 - 13:00

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • GARAGEScenekunst
  • Varighet: 50
  • Fredag 10. mai. 2019
  • Hjertnes Kulturhus
Tidspunkt og deltakere
Mandag 13. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
  • BruneScenekunst
  • Varighet: 55 minutt
  • Mandag 13. mai. 2019
  • Sentrum skole(Horten)
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 14. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
  • BruneScenekunst
  • Varighet: 55 minutt
  • Tirsdag 14. mai. 2019
  • Lysheim skole
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 15. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
  • BruneScenekunst
  • Varighet: 55 minutt
  • Onsdag 15. mai. 2019
  • Lillås skole
Tidspunkt og deltakere
Mandag 20. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Melsom skole87 deltakere: 1a, 2a, 4a, 6a, 7a
    Ramsum skole54 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Ramsum til Melsom

  • 10:30
    Melsom skole149 deltakere: 1b, 2b, 3a, 3b, 4b, 5a, 5b, 6b, 7b
Produksjonsinformasjon
  • Den røde ballenMusikk, Scenekunst
  • Varighet: 40 min
  • Mandag 20. mai. 2019
  • Bakkenteigen kulturhus
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:10
    Granly skole (Horten)333 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    NB: Innslipp starter 15 min. før forestillingssstart

  • 11:00 - 11:40
    Fagerheim skole53 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Sentrum skole(Horten)255 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    NB: Innslipp starter 15 min. før forestillingssstart

Tirsdag 21. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Solerød skole89 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Den røde ballenMusikk, Scenekunst
  • Varighet: 40 min
  • Tirsdag 21. mai. 2019
  • Bakkenteigen kulturhus
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:10
    Falkensten Montessori skole10 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Lillås skole158 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Åsgården skole 164 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    NB: Innslipp starter 15 min. før forestillingssstart

  • 11:00 - 11:40
    Lysheim skole135 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Nordskogen skole163 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    NB: Innslipp starter 15 min. før forestillingssstart

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 22. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Den røde ballenMusikk, Scenekunst
  • Varighet: 40 min
  • Onsdag 22. mai. 2019
  • Biorama
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:10
    Botne skole194 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Holmestrand Internasjonale Montessoriskole43 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Kleiverud skole97 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    NB: Innslipp starter 15 min. før forestillingssstart

  • 11:00 - 11:40
    Ekeberg skole194 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Hof skole125 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    NB: Innslipp starter 15 min. før forestillingssstart

Torsdag 23. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Den røde ballenMusikk, Scenekunst
  • Varighet: 40 min
  • Torsdag 23. mai. 2019
  • Nøtterøy kulturhus
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:10
    Brattås skole109 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinnBuss: Tur kl. 09:00, retur kl. 10:20
    Føynland skole144 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinnBuss: Tur kl. 09:00, retur kl. 10:20
    Torød skole65 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinnBuss: Tur kl. 09:00, retur kl. 10:20

    NB: Innslipp starter 15 min. før forestillingssstart

  • 11:00 - 11:40
    Oserød skole258 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinnBuss: Tur kl. 10:30, retur kl. 11:50
    Steinerskolen i Vestfold87 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinnBuss: Tur kl. 10:30, retur kl. 11:50

    NB: Innslipp starter 15 min. før forestillingssstart

Fredag 24. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Ramnes skole122 deltakere: 1. trinn, 3a, 4. trinn, 5a, 6a, 7a
  • 10:30
    Ramnes skole94 deltakere: 2. trinn, 3b, 5b, 6b, 7b
Produksjonsinformasjon
  • Den røde ballenMusikk, Scenekunst
  • Varighet: 40 min
  • Fredag 24. mai. 2019
  • Nøtterøy kulturhus
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:10
    Herstad skole101 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Teie skole251 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinnBuss: Tur kl. 09:00, retur kl. 10:20

    NB: Innslipp starter 15 min. før forestillingssstart

    Herstad går

  • 11:00 - 11:40
    Lindhøy skole163 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinnBuss: Tur kl. 10:20, retur kl. 11:50
    Vestskogen skole151 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinnBuss: Tur kl. 10:30, retur kl. 11:50

    NB: Innslipp starter 15 min. før forestillingssstart

Mandag 27. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Den røde ballenMusikk, Scenekunst
  • Varighet: 40 min
  • Mandag 27. mai. 2019
  • Bølgen Kulturhus
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:10
    Berg skole141 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinnBuss: Tur kl. 09.00, retur kl. 10.20
    Mesterfjellet barneskole191 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinnBuss: Tur kl. Går til Bølgen, retur kl.
    Verdensmesteren33 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, VM 1 1. trinn, VM 2 2/3. trinn, VM 3 4/6. trinnBuss: Tur kl. Går til Bølgen, retur kl.

    NB: Innslipp starter 15 min. før forestillingssstart

  • 11:00 - 11:40
    Fagerli skole374 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinnBuss: Tur kl. 10.30, retur kl. 11.50

    NB: Innslipp starter 15 min. før forestillingssstart

Tirsdag 28. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Den røde ballenMusikk, Scenekunst
  • Varighet: 40 min
  • Tirsdag 28. mai. 2019
  • Bølgen Kulturhus
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:10
    Langestrand skole53 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinnBuss: Tur kl. Går til Bølgen, retur kl.
    Lardal barneskole114 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinnBuss: Tur kl. 8.20, retur kl. 10.20
    Sky skole200 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinnBuss: Tur kl. 9.00, retur kl. 10.15

    NB: Innslipp starter 15 min. før forestillingssstart

  • 11:00 - 11:40
    Frøy skole47 deltakere: Mellomtrinnet, Småtrinnet, UngdomstrinnetBuss: Tur kl. 10.30, retur kl. 11.55
    Jordet skole152 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinnBuss: Tur kl. 10.35, retur kl. 11.50
    Stavern skole127 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinnBuss: Tur kl. 10.30, retur kl. 11.45

    NB: Innslipp starter 15 min. før forestillingssstart

Onsdag 29. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Den røde ballenMusikk, Scenekunst
  • Varighet: 40 min
  • Onsdag 29. mai. 2019
  • Bølgen Kulturhus
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:10
    Hvarnes skole17 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinnBuss: Tur kl. 08.40, retur kl. 10.20
    Kvelde skole109 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinnBuss: Tur kl. 8.55, retur kl. 10.20
    Østre Halsen skole215 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinnBuss: Tur kl. 9.00, retur kl. 10.15

    NB: Innslipp starter 15 min. før forestillingssstart

  • 11:00 - 11:40
    Hedrum barneskole92 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinnBuss: Tur kl. 10.30, retur kl. 11.45
    Tjodalyng barneskole219 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinnBuss: Tur kl. 10.25, retur kl. 11.50
    Valby skole88 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinnBuss: Tur kl. 10.30, retur kl. 11.45

    NB: Innslipp starter 15 min. før forestillingssstart

Målgruppe
Uttrykksform
Åpne filter