Vestfold fylkeskommune
Postadresse: Postboks 2163, 3103 TØNSBERG
Besøksadresse: Svend Foynsgt. 9, 3126 Tønsberg
Telefon: 924 57 604, 909 19 432 • kontakt: Anna B Jørgensen (ansvarlig grunnskolen)/ Torill Sjømæling (ansvarlig videregående skole)
• Nettsted: http://vestfold.ksys.no
Produksjonsliste
Program
Vestfold fylkeskommune
Viser 114 hendelser
Onsdag 1. november. 2017
Film • Varighet: En hel skoledag
Spillested: Kongseik ungdomsskole
09:40 - 14:10
Kongseik ungdomsskole10c24 deltakere

Hele dagen. Klasse 10C

Onsdag 1. november. 2017
Film • Varighet: En skoledag
Spillested: Borre ungdomsskole
09:00
Borre ungdomsskole10b21 deltakere

 2 klasser parallelt.

Prosjektet trenger: ark, sakser og lim. Et felles rom for å starte opp prosjektet. Klassen deles inn i grupper på 3 -4 elever.

09:00
Borre ungdomsskole10a(27)20 deltakere

 2 klasser parallelt.

Prosjektet trenger: ark, sakser og lim. Et felles rom for å starte opp prosjektet. Klassen deles inn i grupper på 3 -4 elever.


Onsdag 1. november. 2017
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Virik skole
10:00
Virik skole3a, 3b, 4a, 4b, 5a121 deltakere
11:10
Virik skole5b, 6a, 6b, 7a, 7b137 deltakere
Onsdag 1. november. 2017
Film, Musikk • Varighet: 2,5 time for 6. trinn og 5 timer for 10.trinn
Spillested: Herstad skole
09:30
Herstad skole6a17 deltakere
kl ?
Herstad skole6b19 deltakere
Onsdag 1. november. 2017
Visuell kunst • Varighet: 100 minutter
Spillested: Kleiverud skole
09:00
Kleiverud skole59 deltakere
12:00
Kleiverud skole59 deltakere
Onsdag 1. november. 2017
Litteratur • Varighet: 2 skoletimer
Spillested: Føynland skole
08:30
Føynland skole743 deltakere

Elevene fordeles på to grupper.


11:30
Føynland skole deltakere
Onsdag 1. november. 2017
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Varden ungdomsskole
10:45
Varden ungdomsskole9c, 9d, 9e78 deltakere
Torsdag 2. november. 2017
Film • Varighet: En skoledag
Spillested: Borre ungdomsskole
09:00
Borre ungdomsskole10d25 deltakere

 2 klasser parallelt.

Prosjektet trenger: ark, sakser og lim. Et felles rom for å starte opp prosjektet. Klassen deles inn i grupper på 3 -4 elever.


09:00
Borre ungdomsskole10c21 deltakere

 2 klasser parallelt.

Prosjektet trenger: ark, sakser og lim. Et felles rom for å starte opp prosjektet. Klassen deles inn i grupper på 3 -4 elever.

Torsdag 2. november. 2017
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Unneberg skole
10:30
Vesterøy skole3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn114 deltakere

Vesterøy til Unneberg

12:00
Unneberg skole3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn112 deltakere
Torsdag 2. november. 2017
Litteratur • Varighet: 45
Spillested: Sky skole
08:30
Sky skole6a19 deltakere
10:00
Sky skole6b20 deltakere
11:30
Sky skole6c21 deltakere
Torsdag 2. november. 2017
Film, Musikk • Varighet: 2,5 time for 6. trinn og 5 timer for 10.trinn
Spillested: Steinerskolen i Vestfold
10:00
Steinerskolen i Vestfold deltakere

Trinnet deler seg i to grupper

12:00
Steinerskolen i Vestfold6. trinn30 deltakere
Torsdag 2. november. 2017
Visuell kunst • Varighet: 100 minutter
Spillested: Hof skole
09:00
Hof skole5a21 deltakere
12:00
Hof skole5b22 deltakere
Torsdag 2. november. 2017
Litteratur • Varighet: 2 skoletimer
Spillested: Tømmerås skole
08:30
Tømmerås skole7A27 deltakere
11:30
Tømmerås skole7B26 deltakere
Torsdag 2. november. 2017
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Varden ungdomsskole
09:30
Varden ungdomsskole10a, 10d, 9a, Velkomstklassen92 deltakere
12:15
Varden ungdomsskole10b, 10c, 9b82 deltakere
Fredag 3. november. 2017
Film • Varighet: En skoledag
Spillested: Holtan ungdomsskole
09:00
Holtan ungdomsskole10a29 deltakere

2 klasser parallelt.

Prosjektet trenger: ark, sakser og lim. Et felles rom for å starte opp prosjektet. Klassen deles inn i grupper på 3 -4 elever.

Fredag 3. november. 2017
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Krokemoa skole
10:30
Krokemoa skole3a, 3b, 4a, 4b, 4c, 5a125 deltakere
12:00
Krokemoa skole5b, 6a, 6b, 7a, 7b, 7c136 deltakere
Fredag 3. november. 2017
Film, Musikk • Varighet: 2,5 time for 6. trinn og 5 timer for 10.trinn
Spillested: Lindhøy skole
10:00
Lindhøy skole6a22 deltakere

Trinnet deler seg i to grupper.

12:00
Lindhøy skole6b23 deltakere
Fredag 3. november. 2017
Visuell kunst • Varighet: 100 minutter
Spillested: Holmestrand Internasjonale Montessoriskole
Fredag 3. november. 2017
Litteratur • Varighet: 45 minutt
Spillested: Granly skole (Horten)
09:15
Granly skole (Horten)7a20 deltakere

Ny dato! Endret fra 19/10.


10:45
Granly skole (Horten)7b21 deltakere

Ny dato! Endret fra 19/10.


11:30
Granly skole (Horten)7c21 deltakere

Ny dato! Endret fra 19/10.


Fredag 3. november. 2017
Litteratur • Varighet: 2 skoletimer
Spillested: Tangen skole
09:00
Tangen skole728 deltakere
Mandag 6. november. 2017
Film • Varighet: En hel skoledag
Spillested: Ringshaug ungdomsskole
09:00 - 13:30
Ringshaug ungdomsskole10b26 deltakere

Hele dagen. Klasse 10B

Mandag 6. november. 2017
Film • Varighet: En skoledag
Spillested: Holtan ungdomsskole
09:00
Holtan ungdomsskole10c25 deltakere

 2 klasser parallelt.

Prosjektet trenger: ark, sakser og lim. Et felles rom for å starte opp prosjektet. Klassen deles inn i grupper på 3 -4 elever.


09:00
Holtan ungdomsskole10b27 deltakere

 2 klasser parallelt.

Prosjektet trenger: ark, sakser og lim. Et felles rom for å starte opp prosjektet. Klassen deles inn i grupper på 3 -4 elever.

Mandag 6. november. 2017
Film, Musikk • Varighet: 2,5 time for 6. trinn og 5 timer for 10.trinn
Spillested: Sande ungdomsskole
09:30
Sande ungdomsskole10a25 deltakere
Mandag 6. november. 2017
Visuell kunst • Varighet: 100 minutter
Spillested: Galleberg skole
09:00
Galleberg skole512 deltakere
12:00
Galleberg skole512 deltakere
Mandag 6. november. 2017
Musikk • Varighet:
Spillested: Byskogen ungdomsskole (Tønsberg)
12:00
Byskogen ungdomsskole (Tønsberg) 10a, 10b, 8a, 8b, 9a, 9b155 deltakere
13:00
Byskogen ungdomsskole (Tønsberg) 10c, 8c, 8d, 9c, 9d, NOVA131 deltakere
Tirsdag 7. november. 2017
Film • Varighet: En hel skoledag
Spillested: Vear skole U-trinn
09:00 - 13:30
Vear skole U-trinn10ab22 deltakere

Hele dagen. Klasse 10AB

Tirsdag 7. november. 2017
Film, Musikk • Varighet: 2,5 time for 6. trinn og 5 timer for 10.trinn
Spillested: Sande ungdomsskole
09:30
Sande ungdomsskole10B26 deltakere
Tirsdag 7. november. 2017
Visuell kunst • Varighet: 100 minutter
Spillested: Selvik skole
09:00
Selvik skole5A16 deltakere
12:00
Selvik skole5B19 deltakere
Tirsdag 7. november. 2017
Musikk • Varighet:
Spillested: Ringshaug ungdomsskole
12:00
Ringshaug ungdomsskole10a, 10b, 8a, 8b, 9a130 deltakere
13:00
Ringshaug ungdomsskole10c, 8c, 9b, 9c100 deltakere
Tirsdag 7. november. 2017
Musikk • Varighet:
Spillested: Vear skole barnetrinn
09:00
Vear skole barnetrinn5a, 5b, 6a, 6b, 7. trinn96 deltakere
Tirsdag 7. november. 2017
Litteratur • Varighet: 45 minutt
Spillested: Holmestrand bibliotek
10:00
Botne skole6a, 6b, 6velkomstklasse33 deltakere
Onsdag 8. november. 2017
Film • Varighet: En skoledag
Spillested: Holtan ungdomsskole
09:00
Holtan ungdomsskole10e25 deltakere

 2 klasser parallelt.

Prosjektet trenger: ark, sakser og lim. Et felles rom for å starte opp prosjektet. Klassen deles inn i grupper på 3 -4 elever.

09:00
Holtan ungdomsskole10d25 deltakere

 2 klasser parallelt.

Prosjektet trenger: ark, sakser og lim. Et felles rom for å starte opp prosjektet. Klassen deles inn i grupper på 3 -4 elever.

Onsdag 8. november. 2017
Film, Musikk • Varighet: 2,5 time for 6. trinn og 5 timer for 10.trinn
Spillested: Sande ungdomsskole
09:30
Sande ungdomsskole10c19 deltakere
Onsdag 8. november. 2017
Visuell kunst • Varighet: 100 minutter
Spillested: Kjeldås skole
09:00
Kjeldås skole510 deltakere
12:00
Kjeldås skole510 deltakere
Onsdag 8. november. 2017
Musikk • Varighet:
Spillested: Presterød ungdomsskole
10:15
Elihu kristne grunnskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn49 deltakere
Presterød ungdomsskole10E, 8E, 9B, 9E110 deltakere

Elihu til Presterød

12:00
Presterød ungdomsskole10C, 10D, 8C, 8D, 9C, 9D157 deltakere
13:15
Presterød ungdomsskole10A, 10B, 8A, 8B, 9A134 deltakere
Onsdag 8. november. 2017
Litteratur • Varighet: 45 minutt
Spillested: Holmestrand bibliotek
10:00
Ekeberg skole6a27 deltakere
11:00
Ekeberg skole6b27 deltakere
Onsdag 8. november. 2017
Scenekunst • Varighet: 30 minutter
Spillested: Røråstoppen skole
09:00
Røråstoppen skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn56 deltakere
10:00
Røråstoppen skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn56 deltakere
Torsdag 9. november. 2017
Film • Varighet: En hel skoledag
Spillested: Ringshaug ungdomsskole
09:00 - 13:30
Ringshaug ungdomsskole10a25 deltakere

Hele dagen. Klasse 10A

Torsdag 9. november. 2017
Film • Varighet: En skoledag
Spillested: Orerønningen ungdomsskole
09:00
Orerønningen ungdomsskole10b27 deltakere

 2 klasser parallelt.

Prosjektet trenger: ark, sakser og lim. Et felles rom for å starte opp prosjektet. Klassen deles inn i grupper på 3 -4 elever.

09:00
Orerønningen ungdomsskole10a27 deltakere

 2 klasser parallelt.

Prosjektet trenger: ark, sakser og lim. Et felles rom for å starte opp prosjektet. Klassen deles inn i grupper på 3 -4 elever.

Torsdag 9. november. 2017
Litteratur • Varighet: 45
Spillested: Tjodalyng barneskole
09:35
Tjodalyng barneskole6a25 deltakere
10:55
Tjodalyng barneskole6b25 deltakere
Torsdag 9. november. 2017
Film, Musikk • Varighet: 2,5 time for 6. trinn og 5 timer for 10.trinn
Spillested: Sande ungdomsskole
09:30
Sande ungdomsskole10d26 deltakere
Torsdag 9. november. 2017
Visuell kunst • Varighet: 100 minutter
Spillested: Haga skole
09:00
Haga skole5A20 deltakere
12:00
Haga skole5B19 deltakere
Torsdag 9. november. 2017
Musikk • Varighet:
Spillested: Kongseik ungdomsskole
10:00
Kongseik ungdomsskole10a, 10b, 10c, 8a, 8b, 8c, 9a, 9b, 9c233 deltakere
11:00
WANG Ung10. trinn, 8. trinn, 9. trinn184 deltakere

Wang til Kongseik


Torsdag 9. november. 2017
Litteratur • Varighet: 45 minutt
Spillested: Holmestrand bibliotek
11:45
Kleiverud skole6. trinn26 deltakere
Torsdag 9. november. 2017
Scenekunst • Varighet: 30 minutter
Spillested: Kirkevoll skole
09:00
Kirkevoll skole1a, 3a44 deltakere
10:00
Kirkevoll skole1b, 3b43 deltakere
Fredag 10. november. 2017
Litteratur • Varighet: 45
Spillested: Steinerskolen i Vestfold
09:00
Steinerskolen i Vestfold727 deltakere

Skrivekurs


Fredag 10. november. 2017
Film, Musikk • Varighet: 2,5 time for 6. trinn og 5 timer for 10.trinn
Spillested: Sande ungdomsskole
09:30
Sande ungdomsskole10e24 deltakere
Fredag 10. november. 2017
Visuell kunst • Varighet: 100 minutter
Spillested: Haga skole
09:00
Haga skole5C19 deltakere
Fredag 10. november. 2017
Litteratur • Varighet: 45 minutt
Spillested: Hof skole
10:00
Hof skole6a18 deltakere
11:00
Hof skole6b18 deltakere
Fredag 10. november. 2017
Scenekunst • Varighet: 30 minutter
Spillested: Solerød skole
11:00
Solerød skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn39 deltakere
Fredag 10. november. 2017
Scenekunst • Varighet: 30 minutter
Spillested: Kirkevoll skole
09:00
Kirkevoll skole2a, 2b40 deltakere
Mandag 13. november. 2017
Film • Varighet: En hel skoledag
Spillested: Ringshaug ungdomsskole
09:00 - 13:30
Ringshaug ungdomsskole10c24 deltakere

Hele dagen. Klasse 10C

Mandag 13. november. 2017
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Melsom skole
10:30
Melsom skole3. trinn, 4. trinn62 deltakere
12:00
Melsom skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn105 deltakere
Mandag 13. november. 2017
Visuell kunst • Varighet: 100 minutter
Spillested: Tangen skole
09:00
Tangen skole610 deltakere
12:00
Tangen skole610 deltakere
Mandag 13. november. 2017
Litteratur • Varighet: 45 minutt
Spillested: Virik skole
11:45
Virik skole7a, 7b56 deltakere
Mandag 13. november. 2017
Scenekunst • Varighet: 30 minutter
Spillested: Ramnes skole
09:00
Ramnes skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn42 deltakere
10:00
Ramnes skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn42 deltakere
Mandag 13. november. 2017
Scenekunst • Varighet: 45-60 min
Spillested: Ringshaug ungdomsskole
10:00 - 11:00
12:00 - 13:00
Tirsdag 14. november. 2017
Film • Varighet: En hel skoledag
Spillested: Vear skole U-trinn
09:00 - 13:30
Vear skole U-trinn10cd19 deltakere

Hele dagen. Klasse 10CD

Tirsdag 14. november. 2017
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Mosserød skole
10:30
Mosserød skole3a, 3b, 3c, 4a, 4b, 5a135 deltakere
12:00
Mosserød skole5b, 6a, 6b, 6c, 7a, 7b145 deltakere
Tirsdag 14. november. 2017
Visuell kunst • Varighet: 100 minutter
Spillested: Tømmerås skole
09:00
Tømmerås skole6. trinn15 deltakere
12:00
Tømmerås skole6. trinn15 deltakere
Tirsdag 14. november. 2017
Litteratur • Varighet: 45 minutt
Spillested: Store Bergan skole
09:30
Store Bergan skole7a20 deltakere
10:30
Store Bergan skole7b20 deltakere
11:30
Store Bergan skole7c20 deltakere
Tirsdag 14. november. 2017
Scenekunst • Varighet: 30 minutter
Spillested: Svelvik Samfunnshus
09:00
Tømmerås skole1A, 1B50 deltakere
10:00
Tømmerås skole2A, 3A45 deltakere
Tirsdag 14. november. 2017
Musikk • Varighet: 35-40 min
Spillested: Føynland skole
12:15
Føynland skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn129 deltakere
Tirsdag 14. november. 2017
Musikk • Varighet: 35-40 min
Spillested: Herstad skole
09:30
Herstad skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn80 deltakere
Tirsdag 14. november. 2017
Scenekunst • Varighet: 45-60 min
Spillested: Ringshaug ungdomsskole
10:00 - 11:00
12:00 - 13:00
Ringshaug ungdomsskole10a25 deltakere
Onsdag 15. november. 2017
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Ormestad skole
10:00
Helgerød skole3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn87 deltakere

Helgerød til Ormestad

11:10
Ormestad skole3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn113 deltakere
Onsdag 15. november. 2017
Visuell kunst • Varighet: 100 minutter
Spillested: Tømmerås skole
09:00
Tømmerås skole6. trinn15 deltakere
Onsdag 15. november. 2017
Litteratur • Varighet: 45 minutt
Spillested: Skagerak International School, Primary and Middle
Onsdag 15. november. 2017
Litteratur • Varighet: 45 minutt
Spillested: Fevang skole
09:30
Fevang skole726 deltakere
Onsdag 15. november. 2017
Scenekunst • Varighet: 30 minutter
Spillested: Tangen skole
11:00
Tangen skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn48 deltakere
Onsdag 15. november. 2017
Scenekunst • Varighet: 30 minutter
Spillested: Svelvik Samfunnshus
09:00
Tømmerås skole2B, 3B45 deltakere
Onsdag 15. november. 2017
Musikk • Varighet: 35-40 min
Spillested: Brattås skole
12:15
Brattås skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn60 deltakere
Onsdag 15. november. 2017
Musikk • Varighet: 35-40 min
Spillested: Lindhøy skole
09:30
Lindhøy skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn126 deltakere
Torsdag 16. november. 2017
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Byskolen
10:30
Byskolen3a, 3b, 4a, 4b, 5a89 deltakere
12:00
Byskolen5b, 6a, 6b, 7a, 7b89 deltakere
Torsdag 16. november. 2017
Litteratur • Varighet: 45
Spillested: Vestskogen skole
09:00
Vestskogen skole7a14 deltakere

Skrivekurs


11:00
Vestskogen skole7b16 deltakere

Skrivekurs


Torsdag 16. november. 2017
Visuell kunst • Varighet: 100 minutter
Spillested: Ekeberg skole
09:00
Ekeberg skole5. trinn15 deltakere

Ekstradag for Ekeberg skole

Torsdag 16. november. 2017
Litteratur • Varighet: 45 minutt
Spillested: Helgerød skole
11:30
Helgerød skole711 deltakere
Torsdag 16. november. 2017
Litteratur • Varighet: 45 minutt
Spillested: Vear skole barnetrinn
09:30
Torsdag 16. november. 2017
Musikk • Varighet: 35-40 min
Spillested: Torød skole
12:15
Torød skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn63 deltakere
Torsdag 16. november. 2017
Musikk • Varighet: 35-40 min
Spillested: Oserød skole
09:30
Oserød skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn162 deltakere
Fredag 17. november. 2017
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Sande skole
10:30
Sande skole3. trinn, 4a, 4b, 5. trinn83 deltakere
12:00
Sande skole6a, 6b, 7a, 7b85 deltakere
Fredag 17. november. 2017
Litteratur • Varighet: 45 minutt
Spillested: Kirkevoll skole
09:00
Kirkevoll skole7a20 deltakere
10:00
Kirkevoll skole7b23 deltakere
Fredag 17. november. 2017
Musikk • Varighet: 35-40 min
Spillested: Steinerskolen i Vestfold
12:15
Steinerskolen i Vestfold5. trinn, 6. trinn, 7. trinn85 deltakere
Fredag 17. november. 2017
Musikk • Varighet: 35-40 min
Spillested: Teie skole
09:30
Teie skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn197 deltakere
Mandag 20. november. 2017
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Berg skole
10:00
Berg skole1a, 2a, 3a, 4a92 deltakere
11:30
Berg skole1b, 2b, 3b, 4b95 deltakere
Mandag 20. november. 2017
Musikk • Varighet: 35-40 min
Spillested: Vennerød skole
12:15
Vennerød skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn57 deltakere
Mandag 20. november. 2017
Musikk • Varighet: 35-40 min
Spillested: Vestskogen skole
09:30
Vestskogen skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn104 deltakere
Mandag 20. november. 2017
Scenekunst • Varighet: 45-60 min
Spillested: Byskogen ungdomsskole (Tønsberg)
09:00 - 10:00
10:15 - 11:15
Tirsdag 21. november. 2017
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Sky skole
11:00
Sky skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn69 deltakere
Tirsdag 21. november. 2017
Musikk • Varighet: 35-40 min
Spillested: Melsom skole
12:15
Melsom skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn105 deltakere
Tirsdag 21. november. 2017
Musikk • Varighet: 35-40 min
Spillested: Bokemoa skole
09:30
Bokemoa skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn165 deltakere
Onsdag 22. november. 2017
Scenekunst • Varighet: 55 min
Spillested: Revetal ungdomsskole
10:50
Revetal ungdomsskole10. trinn93 deltakere
Onsdag 22. november. 2017
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Sky skole
10:00
Sky skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn69 deltakere
12:00
Sky skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn69 deltakere
Onsdag 22. november. 2017
Musikk • Varighet: 35-40 min
Spillested: Hof skole
12:15
Hof skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn130 deltakere
Onsdag 22. november. 2017
Musikk • Varighet: 35-40 min
Spillested: Botne skole
09:30
Botne skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn105 deltakere
Onsdag 22. november. 2017
Scenekunst • Varighet: 45-60 min
Spillested: Byskogen ungdomsskole (Tønsberg)
10:00 - 11:00
12:00 - 13:00
Torsdag 23. november. 2017
Litteratur • Varighet: 45
Spillested: Oserød skole
09:00
Oserød skole7. trinn26 deltakere

Skrivekurs


Torsdag 23. november. 2017
Scenekunst • Varighet: 55 min
Spillested: Revetal ungdomsskole
10:50
Revetal ungdomsskole9. trinn92 deltakere
12:25
Revetal ungdomsskole8. trinn92 deltakere
Torsdag 23. november. 2017
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Kvelde skole
10:00
Kvelde skole1. trinn, 3. trinn49 deltakere
11:45
Kvelde skole2. trinn, 4. trinn50 deltakere
Torsdag 23. november. 2017
Musikk • Varighet: 35-40 min
Spillested: Kleiverud skole
12:15
Kleiverud skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn63 deltakere
Torsdag 23. november. 2017
Musikk • Varighet: 35-40 min
Spillested: Ekeberg skole
09:30
Ekeberg skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn148 deltakere
Falkensten Montessorri skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn9 deltakere
Holmestrand Internasjonale Montessoriskole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn29 deltakere

Holmestrand Montessori og Falkensten Montessori (Horten)

til Ekeberg.

Transport for Falkensten Montessoriskole er bestilt hos Paulsen buss, tlf. 33 04 11 99. Elevene hentes kl. 9 - retur til skolen etter endt konsert kl. 10.15.


Torsdag 23. november. 2017
Scenekunst • Varighet: 45-60 min
Spillested: Byskogen ungdomsskole (Tønsberg)
10:00 - 11:00
12:00 - 13:00
Fredag 24. november. 2017
Litteratur • Varighet: 45
Spillested: Oserød skole
09:00
Oserød skole7. trinn26 deltakere

Skrivekurs


Fredag 24. november. 2017
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Sem skole
10:00
Sem skole1. trinn, 2a, 2b, 3. trinn84 deltakere
Fredag 24. november. 2017
Musikk • Varighet: 35-40 min
Spillested: Kjeldås skole
12:15
Kjeldås skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn73 deltakere
Fredag 24. november. 2017
Musikk • Varighet: 35-40 min
Spillested: Selvik skole
09:30
Selvik skole5. trinn, 6. trinn, 6. trinn, 7. trinn99 deltakere

Byttet med GAlleberg - oppdatert 04.10.17 HWR

Fredag 24. november. 2017
Scenekunst • Varighet: 45-60 min
Spillested: Elihu kristne grunnskole
12:00 - 13:00
Elihu kristne grunnskole10. trinn, 9. trinn29 deltakere
Fredag 24. november. 2017
Scenekunst • Varighet: 45-60 min
Spillested: Byskogen ungdomsskole (Tønsberg)
10:00 - 11:00
Mandag 27. november. 2017
Musikk • Varighet: 35-40 min
Spillested: Galleberg skole
12:15
Galleberg skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn55 deltakere

Byttet med Selvik- oppdatert 04.10.17 HWR

Mandag 27. november. 2017
Musikk • Varighet: 35-40 min
Spillested: Haga skole
09:30
Haga skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn132 deltakere
Sande ungdomsskole8. trinn50 deltakere

2 8-klasser fra Sande ungdomsskole ser konserten på Haga.


Tirsdag 28. november. 2017
Musikk • Varighet: 35-40 min
Spillested: Tangen skole
12:15
Tangen skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn76 deltakere
Tirsdag 28. november. 2017
Musikk • Varighet: 35-40 min
Spillested: Svelvik Samfunnshus
09:30
Tømmerås skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn154 deltakere
Onsdag 29. november. 2017
Scenekunst • Varighet: 45-60 min
Spillested: WANG Ung
12:15 - 13:15
WANG Ung9a32 deltakere
13:45 - 14:45
WANG Ung9b32 deltakere
Torsdag 30. november. 2017
Litteratur • Varighet: 45
Spillested: Lindhøy skole
09:00
Lindhøy skole7a16 deltakere

Skrivekurs


11:00
Lindhøy skole7b17 deltakere

Skrivekurs