Utforsk våre produksjoner og se hva som skjer!

Gå til kommune eller skole

DKS - Vestfold

Vestfold fylkeskommune

Postadresse: Postboks 2163, 3103 TØNSBERG

Besøksadresse: Svend Foynsgt. 9, 3126 Tønsberg

Telefon: 924 57 604, 909 19 432

Kontaktperson:Anna B Jørgensen (ansvarlig grunnskolen)/ Torill Sjømæling (ansvarlig videregående skole)

Antall hendelser: 639

Velg dato / Periode
Oktober
Man
Tir
Ons
Tor
Fre
Lør
Søn
40
30
1
2
3
4
5
6
41
7
8
9
10
11
12
13
42
14
15
16
17
18
19
20
43
21
22
23
24
25
26
27
44
28
29
30
31
1
2
3
Onsdag 23. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Kunsten på FagerliVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter omvisning. Verksted inkludert omvisning 4 timer og 30 min.
  • Onsdag 23. oktober. 2019
  • Fagerli skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Fagerli skole12 deltakere: 7a

    Omvisning og workshop kl. 9-13.30

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15
    Lysheim skole224 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:15
    Åsgården skole 218 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Torsdag 24. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Kunsten på FagerliVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter omvisning. Verksted inkludert omvisning 4 timer og 30 min.
  • Torsdag 24. oktober. 2019
  • Fagerli skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Fagerli skole12 deltakere: 7b

    Omvisning og workshop kl. 9-13.30

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Nordskogen skole143 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30
    Nordskogen skole143 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Fredag 25. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Kunsten på FagerliVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter omvisning. Verksted inkludert omvisning 4 timer og 30 min.
  • Fredag 25. oktober. 2019
  • Fagerli skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Fagerli skole12 deltakere: 7b

    Omvisning og workshop kl. 9-13.30

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 28. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Film og animasjonFilm
  • Varighet: En skoledag
  • Mandag 28. oktober. 2019
  • Tjodalyng ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Kunsten på FagerliVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter omvisning. Verksted inkludert omvisning 4 timer og 30 min.
  • Mandag 28. oktober. 2019
  • Fagerli skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Fagerli skole12 deltakere: 7c

    Omvisning og workshop kl. 9-13.30

Produksjonsinformasjon
  • ØnskedrømScenekunst
  • Varighet: 45
  • Mandag 28. oktober. 2019
  • Andebu skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 29. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
  • ØnskedrømScenekunst
  • Varighet: 45
  • Tirsdag 29. oktober. 2019
  • Bokemoa skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 30. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Kunsten på FagerliVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter omvisning. Verksted inkludert omvisning 4 timer og 30 min.
  • Onsdag 30. oktober. 2019
  • Fagerli skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Fagerli skole12 deltakere: 7c

    Omvisning og workshop kl. 9-13.30

Produksjonsinformasjon
  • ØnskedrømScenekunst
  • Varighet: 45
  • Onsdag 30. oktober. 2019
  • Melsom skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 31. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Kunsten på FagerliVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter omvisning. Verksted inkludert omvisning 4 timer og 30 min.
  • Torsdag 31. oktober. 2019
  • Fagerli skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Fagerli skole12 deltakere: 7d

    Omvisning og workshop kl. 9-13.30

Produksjonsinformasjon
  • ØnskedrømScenekunst
  • Varighet: 45
  • Torsdag 31. oktober. 2019
  • Høyjord skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Høyjord skole37 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:30
    Kodal skole72 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinnBuss: Tur kl. 12.00, retur kl. 13.15

    Kodal ser forestillingen hos Høyjord. OK! 14.08. Tine

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 1. november. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Kunsten på FagerliVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter omvisning. Verksted inkludert omvisning 4 timer og 30 min.
  • Fredag 1. november. 2019
  • Fagerli skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Fagerli skole12 deltakere: 7d

    Omvisning og workshop kl. 9-13.30

Produksjonsinformasjon
  • ØnskedrømScenekunst
  • Varighet: 45
  • Fredag 1. november. 2019
  • Vennerød skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 4. november. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Film og animasjonFilm
  • Varighet: En skoledag
  • Mandag 4. november. 2019
  • Sande ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn Serier!Visuell kunst
  • Varighet: 2 x 90 min. Én økt før, og en økt etter lunsj.
  • Mandag 4. november. 2019
  • Stavern skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ScreeningVisuell kunst
  • Varighet: 45
  • Mandag 4. november. 2019
  • Barkåker skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Bobbie PeersLitteratur
  • Varighet:
  • Mandag 4. november. 2019
  • Tjodalyng barneskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 5. november. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Film og animasjonFilm
  • Varighet: En skoledag
  • Tirsdag 5. november. 2019
  • Sande ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn Serier!Visuell kunst
  • Varighet: 2 x 90 min. Én økt før, og en økt etter lunsj.
  • Tirsdag 5. november. 2019
  • Stavern skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Bobbie PeersLitteratur
  • Varighet:
  • Tirsdag 5. november. 2019
  • Jordet skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ScreeningVisuell kunst
  • Varighet: 45
  • Tirsdag 5. november. 2019
  • Byskogen skole (Tønsberg)
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 6. november. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Film og animasjonFilm
  • Varighet: En skoledag
  • Onsdag 6. november. 2019
  • Sande ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn Serier!Visuell kunst
  • Varighet: 2 x 90 min. Én økt før, og en økt etter lunsj.
  • Onsdag 6. november. 2019
  • Berg skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Berg skole30 deltakere: 7

    21/8 - Byttet med Langestrand

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ScreeningVisuell kunst
  • Varighet: 45
  • Onsdag 6. november. 2019
  • Vear skole barnetrinn
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 7. november. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Film og animasjonFilm
  • Varighet: En skoledag
  • Torsdag 7. november. 2019
  • Gjøklep ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn Serier!Visuell kunst
  • Varighet: 2 x 90 min. Én økt før, og en økt etter lunsj.
  • Torsdag 7. november. 2019
  • Tjodalyng barneskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 8. november. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Tegn Serier!Visuell kunst
  • Varighet: 2 x 90 min. Én økt før, og en økt etter lunsj.
  • Fredag 8. november. 2019
  • Tjodalyng barneskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 11. november. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Film og animasjonFilm
  • Varighet: En skoledag
  • Mandag 11. november. 2019
  • Gjøklep ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn Serier!Visuell kunst
  • Varighet: 2 x 90 min. Én økt før, og en økt etter lunsj.
  • Mandag 11. november. 2019
  • Hvarnes skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 12. november. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Film og animasjonFilm
  • Varighet: En skoledag
  • Tirsdag 12. november. 2019
  • Gjøklep ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn Serier!Visuell kunst
  • Varighet: 2 x 90 min. Én økt før, og en økt etter lunsj.
  • Tirsdag 12. november. 2019
  • Kvelde skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:15
    WANG Ung179 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Onsdag 13. november. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn Serier!Visuell kunst
  • Varighet: 2 x 90 min. Én økt før, og en økt etter lunsj.
  • Onsdag 13. november. 2019
  • Langestrand skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • TÅRNETFilm
  • Varighet: 150 min
  • Onsdag 13. november. 2019
  • Brygga kino, Tønsberg
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 14. november. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn Serier!Visuell kunst
  • Varighet: 2 x 90 min. Én økt før, og en økt etter lunsj.
  • Torsdag 14. november. 2019
  • Sky skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00
    Hof skole133 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Fredag 15. november. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn Serier!Visuell kunst
  • Varighet: 2 x 90 min. Én økt før, og en økt etter lunsj.
  • Fredag 15. november. 2019
  • Sky skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 18. november. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Bilder fortellerVisuell kunst
  • Varighet: For grunnskolen 1 dag og for VGS 135 min (3x45 min)
  • Mandag 18. november. 2019
  • Holtan ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 19. november. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Bilder fortellerVisuell kunst
  • Varighet: For grunnskolen 1 dag og for VGS 135 min (3x45 min)
  • Tirsdag 19. november. 2019
  • Holtan ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Norske BarnestrekerFilm
  • Varighet: 3 klokketimer
  • Tirsdag 19. november. 2019
  • Granly skole (Horten)
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 20. november. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Bilder fortellerVisuell kunst
  • Varighet: For grunnskolen 1 dag og for VGS 135 min (3x45 min)
  • Onsdag 20. november. 2019
  • Holtan ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Norske BarnestrekerFilm
  • Varighet: 3 klokketimer
  • Onsdag 20. november. 2019
  • Granly skole (Horten)
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • TÅRNETFilm
  • Varighet: 150 min
  • Onsdag 20. november. 2019
  • Brygga kino, Tønsberg
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 21. november. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Bilder fortellerVisuell kunst
  • Varighet: For grunnskolen 1 dag og for VGS 135 min (3x45 min)
  • Torsdag 21. november. 2019
  • Holtan ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Norske BarnestrekerFilm
  • Varighet: 3 klokketimer
  • Torsdag 21. november. 2019
  • Horten Montessori skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 22. november. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Bilder fortellerVisuell kunst
  • Varighet: For grunnskolen 1 dag og for VGS 135 min (3x45 min)
  • Fredag 22. november. 2019
  • Holtan ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • TÅRNETFilm
  • Varighet: 150 min
  • Fredag 22. november. 2019
  • Horten Kino
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Botne skole157 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Elevene fordeles så det blir god spredning i alder på hver konsert, og både de eldste og yngste er representert.


  • 11:45
    Botne skole157 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Elevene fordeles så det blir god spredning i alder på hver konsert, og både de eldste og yngste er representert.


Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 25. november. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30
    Galleberg skole108 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Elevene fordeles så det blir god spredning i alder på hver konsert, og både de eldste og yngste er representert.


Produksjonsinformasjon
  • Film og animasjonFilm
  • Varighet: En skoledag
  • Mandag 25. november. 2019
  • Byskogen ungdomsskole (Tønsberg)
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn Serier!Visuell kunst
  • Varighet: 2 x 90 min. Én økt før, og en økt etter lunsj.
  • Mandag 25. november. 2019
  • Jordet skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • TÅRNETFilm
  • Varighet: 150 min
  • Mandag 25. november. 2019
  • Horten Kino
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30
    Haga skole197 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Elevene fordeles så det blir god spredning i alder på hver konsert, og både de eldste og yngste er representert.


  • 11:55
    Haga skole197 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Elevene fordeles så det blir god spredning i alder på hver konsert, og både de eldste og yngste er representert.


Tirsdag 26. november. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30
    Kleiverud skole147 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Elevene fordeles så det blir god spredning i alder på hver konsert, og både de eldste og yngste er representert.


Produksjonsinformasjon
  • Film og animasjonFilm
  • Varighet: En skoledag
  • Tirsdag 26. november. 2019
  • Byskogen ungdomsskole (Tønsberg)
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn Serier!Visuell kunst
  • Varighet: 2 x 90 min. Én økt før, og en økt etter lunsj.
  • Tirsdag 26. november. 2019
  • Jordet skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00
    Ekeberg skole182 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Elevene fordeles så det blir god spredning i alder på hver konsert, og både de eldste og yngste er representert.


  • 12:15
    Ekeberg skole182 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Elevene fordeles så det blir god spredning i alder på hver konsert, og både de eldste og yngste er representert.


Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 27. november. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Tegn Serier!Visuell kunst
  • Varighet: 2 x 90 min. Én økt før, og en økt etter lunsj.
  • Onsdag 27. november. 2019
  • Mesterfjellet barneskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Norske BarnestrekerFilm
  • Varighet: 3 klokketimer
  • Onsdag 27. november. 2019
  • Sentrum skole(Horten)
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Hof skole160 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Elevene fordeles så det blir god spredning i alder på hver konsert, og både de eldste og yngste er representert.


  • 11:30
    Hof skole85 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Holmestrand Internasjonale Montessoriskole79 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Elevene fordeles så det blir god spredning i alder på hver konsert, og både de eldste og yngste er representert.

    Montessori opplever konserten på Hof skole.



Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 28. november. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Tegn Serier!Visuell kunst
  • Varighet: 2 x 90 min. Én økt før, og en økt etter lunsj.
  • Torsdag 28. november. 2019
  • Mesterfjellet barneskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Norske BarnestrekerFilm
  • Varighet: 3 klokketimer
  • Torsdag 28. november. 2019
  • Sentrum skole(Horten)
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 29. november. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Kjeldås skole144 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Elevene fordeles så det blir god spredning i alder på hver konsert, og både de eldste og yngste er representert.


Produksjonsinformasjon
  • Tegn Serier!Visuell kunst
  • Varighet: 2 x 90 min. Én økt før, og en økt etter lunsj.
  • Fredag 29. november. 2019
  • Verdensmesteren
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:20
    Selvik skole206 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Elevene fordeles så det blir god spredning i alder på hver konsert, og både de eldste og yngste er representert.


Mandag 2. desember. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Film og animasjonFilm
  • Varighet: En skoledag
  • Mandag 2. desember. 2019
  • Vear skole U-trinn
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn Serier!Visuell kunst
  • Varighet: 2 x 90 min. Én økt før, og en økt etter lunsj.
  • Mandag 2. desember. 2019
  • Valby skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 3. desember. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn Serier!Visuell kunst
  • Varighet: 2 x 90 min. Én økt før, og en økt etter lunsj.
  • Tirsdag 3. desember. 2019
  • Østre Halsen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 4. desember. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn Serier!Visuell kunst
  • Varighet: 2 x 90 min. Én økt før, og en økt etter lunsj.
  • Onsdag 4. desember. 2019
  • Østre Halsen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • TÅRNETFilm
  • Varighet: 150 min
  • Onsdag 4. desember. 2019
  • Horten Kino
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15
    Eik skole142 deltakere: 1a, 3a, 4a, 5a, 6a, 7a
  • 10:15
    Eik skole160 deltakere: 1b, 2c, 3b, 4b, 5b, 6b, 7b
  • 11:45
    Eik skole155 deltakere: 1c, 2a, 2b, 3c, 4c, 6c, 7c
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 5. desember. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Sem skole122 deltakere: 1. trinn, 3. trinn, 4a, 6a, 7a
  • 10:30
    Sem skole113 deltakere: 2. trinn, 4b, 5. trinn, 6b, 7b
Produksjonsinformasjon
  • Tegn Serier!Visuell kunst
  • Varighet: 2 x 90 min. Én økt før, og en økt etter lunsj.
  • Torsdag 5. desember. 2019
  • Østre Halsen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • TÅRNETFilm
  • Varighet: 150 min
  • Torsdag 5. desember. 2019
  • Horten Kino
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 6. desember. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Tegn Serier!Visuell kunst
  • Varighet: 2 x 90 min. Én økt før, og en økt etter lunsj.
  • Fredag 6. desember. 2019
  • Lardal barneskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 9. desember. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 10. desember. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 11. desember. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:15
    Ramnes skole99 deltakere: 1. trinn, 3. trinn, 4a, 6a, 7a
  • 11:45
    Ramnes skole98 deltakere: 2. trinn, 4b, 5. trinn, 6b, 7b
Torsdag 12. desember. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • STAR WÅRS med ÅScenekunst
  • Varighet: 40
  • Torsdag 12. desember. 2019
  • Røråstoppen skole
Tidspunkt og deltakere
Fredag 13. desember. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00
    Solerød skole95 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 16. desember. 2019
Produksjonsinformasjon
  • STAR WÅRS med ÅScenekunst
  • Varighet: 40
  • Mandag 16. desember. 2019
  • Greveskogen videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Våren 2020
Produksjonsinformasjon
  • Media naturaVisuell kunst, Annet
  • Varighet: 90
  • Våren 2020
  • Besøkssenter Færder nasjonalpark
Tidspunkt og deltakere
  • -
    Vestskogen skole20 deltakere: 5b

    Elevene busses.

    Unibuss Tur AS www.Unibusstur.no

    Tlf. kontor: 33 33 45 45

    Tlf. 24hrs vakt: 995 15 700


Produksjonsinformasjon
  • Media naturaVisuell kunst, Annet
  • Varighet: 90
  • Våren 2020
  • Besøkssenter Færder nasjonalpark
Tidspunkt og deltakere
  • -
    Vestskogen skole20 deltakere: 5a

    Elevene busses.

    Unibuss Tur AS www.Unibusstur.no

    Tlf. kontor: 33 33 45 45

    Tlf. 24hrs vakt: 995 15 700


Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -

    Bakkeåsen kan besøke en annen skole for å se konserten, dersom de ønsker. 


Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 6. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 7. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 8. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 9. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 10. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 13. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • De voksneScenekunst
  • Varighet: 35 min
  • Mandag 13. januar. 2020
  • Holmestrand Internasjonale Montessoriskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 14. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • De voksneScenekunst
  • Varighet: 35 min
  • Tirsdag 14. januar. 2020
  • Kleiverud skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Hof skole81 deltakere: 1a, 3a, 4a, 4b
  • 11:30
    Hof skole89 deltakere: 1b, 2. trinn, 3b, 5a, 5b
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:15 - 11:25
    Sem skole48 deltakere: 5. trinn, 6a
  • 11:45 - 12:55
    Sem skole50 deltakere: 6b, 7a, 7b
Onsdag 15. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • De voksneScenekunst
  • Varighet: 35 min
  • Onsdag 15. januar. 2020
  • Hof skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Botne skole117 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn
  • 11:30
    Botne skole117 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 16. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • De voksneScenekunst
  • Varighet: 35 min
  • Torsdag 16. januar. 2020
  • Hof skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 17. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • De voksneScenekunst
  • Varighet: 35 min
  • Fredag 17. januar. 2020
  • Selvik skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • De voksneScenekunst
  • Varighet: 35 min
  • Fredag 17. januar. 2020
  • Botne skole
Tidspunkt og deltakere
Mandag 20. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Film og animasjonFilm
  • Varighet: En skoledag
  • Mandag 20. januar. 2020
  • Brunla ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ScreeningVisuell kunst
  • Varighet: 45
  • Mandag 20. januar. 2020
  • Husvik skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • PhønixMusikk
  • Varighet: 35
  • Mandag 20. januar. 2020
  • Hedrum barneskole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Hedrum barneskole165 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • De voksneScenekunst
  • Varighet: 35 min
  • Mandag 20. januar. 2020
  • Botne skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • PhønixMusikk
  • Varighet: 35
  • Mandag 20. januar. 2020
  • Langestrand skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:45
    Langestrand skole109 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Tirsdag 21. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Film og animasjonFilm
  • Varighet: En skoledag
  • Tirsdag 21. januar. 2020
  • Brunla ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • PhønixMusikk
  • Varighet: 35
  • Tirsdag 21. januar. 2020
  • Fagerli skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • De voksneScenekunst
  • Varighet: 35 min
  • Tirsdag 21. januar. 2020
  • Botne skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ScreeningVisuell kunst
  • Varighet: 45
  • Tirsdag 21. januar. 2020
  • Tønsberg Montessoriskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ScreeningVisuell kunst
  • Varighet: 45
  • Tirsdag 21. januar. 2020
  • Elihu kristne grunnskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • De voksneScenekunst
  • Varighet: 35 min
  • Tirsdag 21. januar. 2020
  • Ekeberg skole
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 22. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • PhønixMusikk
  • Varighet: 35
  • Onsdag 22. januar. 2020
  • Fagerli skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • De voksneScenekunst
  • Varighet: 35 min
  • Onsdag 22. januar. 2020
  • Ekeberg skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ScreeningVisuell kunst
  • Varighet: 45
  • Onsdag 22. januar. 2020
  • Eik skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • PhønixMusikk
  • Varighet: 35
  • Onsdag 22. januar. 2020
  • Stavern skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:10
    Stavern skole194 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:20 - 13:20
    Thor Heyerdahl videregående skole82 deltakere: VG1, VG2, VG3

    40 minutter kjøretid mellom skolene: https://kart.1881.no/?direction={59.3583130669877|10.2497190131038|Re%20Videreg%C3%A5ende%20Skole%2C%20Ramnes%20(Skole)}{59.0493621826172|10.0553302764893|Thor%20Heyerdahl%20videreg%C3%A5ende%20skole%2C%20Hoffs%20gate%2C%20Larvik}



Torsdag 23. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • PhønixMusikk
  • Varighet: 35
  • Torsdag 23. januar. 2020
  • Berg skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Berg skole126 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 10:50
    Berg skole121 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • ScreeningVisuell kunst
  • Varighet: 45
  • Torsdag 23. januar. 2020
  • Sandeåsen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • De voksneScenekunst
  • Varighet: 35 min
  • Torsdag 23. januar. 2020
  • Ekeberg skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 24. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Film og animasjonFilm
  • Varighet: En skoledag
  • Fredag 24. januar. 2020
  • Mesterfjellet ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • De voksneScenekunst
  • Varighet: 35 min
  • Fredag 24. januar. 2020
  • Selvik skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ScreeningVisuell kunst
  • Varighet: 45
  • Fredag 24. januar. 2020
  • Presterød skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • PhønixMusikk
  • Varighet: 35
  • Fredag 24. januar. 2020
  • Jordet skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Jordet skole151 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:45
    Jordet skole130 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Mandag 27. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • PhønixMusikk
  • Varighet: 35
  • Mandag 27. januar. 2020
  • Valby skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:05
    Valby skole141 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Verdensmesteren26 deltakere: VM 1: 1.og 2. trinn, VM 2: 3. 4. 5. trinn, VM 3: 6. 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • De voksneScenekunst
  • Varighet: 35 min
  • Mandag 27. januar. 2020
  • Galleberg skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • PhønixMusikk
  • Varighet: 35
  • Mandag 27. januar. 2020
  • Østre Halsen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 28. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • De voksneScenekunst
  • Varighet: 35 min
  • Tirsdag 28. januar. 2020
  • Haga skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • PhønixMusikk
  • Varighet: 35
  • Tirsdag 28. januar. 2020
  • Sky skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:15
    Sky skole155 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4a
  • 11:30
    Sky skole176 deltakere: 4b, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 29. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • De voksneScenekunst
  • Varighet: 35 min
  • Onsdag 29. januar. 2020
  • Haga skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • PhønixMusikk
  • Varighet: 35
  • Onsdag 29. januar. 2020
  • Mesterfjellet barneskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 30. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • PhønixMusikk
  • Varighet: 35
  • Torsdag 30. januar. 2020
  • Lardal barneskole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Lardal barneskole202 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • De voksneScenekunst
  • Varighet: 35 min
  • Torsdag 30. januar. 2020
  • Haga skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • PhønixMusikk
  • Varighet: 35
  • Torsdag 30. januar. 2020
  • Kvelde skole
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30
    Hvarnes skole35 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Kvelde skole169 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Buss fra Hvarnes til Kvelde kl. 11.10, retur kl. 12.20.

Fredag 31. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • PhønixMusikk
  • Varighet: 35
  • Fredag 31. januar. 2020
  • Tjodalyng barneskole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:35
    Tjodalyng barneskole188 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:55
    Tjodalyng barneskole188 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • De voksneScenekunst
  • Varighet: 35 min
  • Fredag 31. januar. 2020
  • Kjeldås skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Brødre & søstreScenekunst
  • Varighet: 60
  • Fredag 31. januar. 2020
  • Andebu ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Mandag 3. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Film og animasjonFilm
  • Varighet: En skoledag
  • Mandag 3. februar. 2020
  • Hedrum ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 4. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Film og animasjonFilm
  • Varighet: En skoledag
  • Tirsdag 4. februar. 2020
  • Hedrum ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Husvik skole118 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:30
    Husvik skole118 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:00
    Husvik skole118 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Brødre & søstreScenekunst
  • Varighet: 60
  • Tirsdag 4. februar. 2020
  • Varden ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • De voksneScenekunst
  • Varighet: 35 min
  • Tirsdag 4. februar. 2020
  • Granly skole (Horten)
Tidspunkt og deltakere
  • 13:15Avlyst
Onsdag 5. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Film og animasjonFilm
  • Varighet: En skoledag
  • Onsdag 5. februar. 2020
  • Mellomhagen ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • De voksneScenekunst
  • Varighet: 35 min
  • Onsdag 5. februar. 2020
  • Granly skole (Horten)
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00Avlyst
  • 12:15Avlyst
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 6. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Film og animasjonFilm
  • Varighet: En skoledag
  • Torsdag 6. februar. 2020
  • Mellomhagen ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • De voksneScenekunst
  • Varighet: 35 min
  • Torsdag 6. februar. 2020
  • Fagerheim skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15Avlyst
Produksjonsinformasjon
  • Brødre & søstreScenekunst
  • Varighet: 60
  • Torsdag 6. februar. 2020
  • Stokke ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • De voksneScenekunst
  • Varighet: 35 min
  • Torsdag 6. februar. 2020
  • Horten Montessori skole
Tidspunkt og deltakere
  • 13:15Avlyst
Fredag 7. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Volden skole158 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Brødre & søstreScenekunst
  • Varighet: 60
  • Fredag 7. februar. 2020
  • Bugården ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 10. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Frøy skole15 deltakere: Mellomtrinnet, Småtrinnet

    Verksted

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ScreeningVisuell kunst
  • Varighet: 45
  • Mandag 10. februar. 2020
  • Ringshaug skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Brødre & søstreScenekunst
  • Varighet: 60
  • Mandag 10. februar. 2020
  • Bugården ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 11. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Film og animasjonFilm
  • Varighet: En skoledag
  • Tirsdag 11. februar. 2020
  • Lardal ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Frøy skole15 deltakere: Mellomtrinnet, Småtrinnet

    Forestilling

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ScreeningVisuell kunst
  • Varighet: 45
  • Tirsdag 11. februar. 2020
  • Volden skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Brødre & søstreScenekunst
  • Varighet: 60
  • Tirsdag 11. februar. 2020
  • Breidablikk ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 12. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Frøy skole15 deltakere: Mellomtrinnet, Småtrinnet

    Verksted

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ScreeningVisuell kunst
  • Varighet: 45
  • Onsdag 12. februar. 2020
  • Sem skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Brødre & søstreScenekunst
  • Varighet: 60
  • Onsdag 12. februar. 2020
  • Breidablikk ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 13. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Frøy skole15 deltakere: Mellomtrinnet, Småtrinnet

    Forestilling

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ScreeningVisuell kunst
  • Varighet: 45
  • Torsdag 13. februar. 2020
  • Træleborg skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Brødre & søstreScenekunst
  • Varighet: 60
  • Torsdag 13. februar. 2020
  • Ranvik ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Fredag 14. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Brødre & søstreScenekunst
  • Varighet: 60
  • Fredag 14. februar. 2020
  • Ranvik ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Mandag 24. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn Serier!Visuell kunst
  • Varighet: 2 x 90 min. Én økt før, og en økt etter lunsj.
  • Mandag 24. februar. 2020
  • Hedrum barneskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • De voksneScenekunst
  • Varighet: 35 min
  • Mandag 24. februar. 2020
  • Lillås skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00Avlyst
  • 12:15Avlyst
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 25. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Film og animasjonFilm
  • Varighet: En skoledag
  • Tirsdag 25. februar. 2020
  • Revetal ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn Serier!Visuell kunst
  • Varighet: 2 x 90 min. Én økt før, og en økt etter lunsj.
  • Tirsdag 25. februar. 2020
  • Frøy skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • De voksneScenekunst
  • Varighet: 35 min
  • Tirsdag 25. februar. 2020
  • Lysheim skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00Avlyst
  • 12:30Avlyst
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 26. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Film og animasjonFilm
  • Varighet: En skoledag
  • Onsdag 26. februar. 2020
  • Revetal ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn Serier!Visuell kunst
  • Varighet: 2 x 90 min. Én økt før, og en økt etter lunsj.
  • Onsdag 26. februar. 2020
  • Bokemoa skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • De voksneScenekunst
  • Varighet: 35 min
  • Onsdag 26. februar. 2020
  • Nordskogen skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00Avlyst
  • 12:30Avlyst
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Pepe & SpeedyMusikk
  • Varighet: 35
  • Onsdag 26. februar. 2020
  • Røråstoppen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00
    Fagerli skole378 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 27. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn Serier!Visuell kunst
  • Varighet: 2 x 90 min. Én økt før, og en økt etter lunsj.
  • Torsdag 27. februar. 2020
  • Bokemoa skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • De voksneScenekunst
  • Varighet: 35 min
  • Torsdag 27. februar. 2020
  • Sentrum skole(Horten)
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00Avlyst
  • 12:30Avlyst
Produksjonsinformasjon
  • Pepe & SpeedyMusikk
  • Varighet: 35
  • Torsdag 27. februar. 2020
  • Ramnes skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:05
    Ramnes skole197 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Pepe & SpeedyMusikk
  • Varighet: 35
  • Torsdag 27. februar. 2020
  • Solerød skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30
    Solerød skole95 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Fredag 28. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn Serier!Visuell kunst
  • Varighet: 2 x 90 min. Én økt før, og en økt etter lunsj.
  • Fredag 28. februar. 2020
  • Høyjord skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • De voksneScenekunst
  • Varighet: 35 min
  • Fredag 28. februar. 2020
  • Sentrum skole(Horten)
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15Avlyst
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Kvelde skole90 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Pepe & SpeedyMusikk
  • Varighet: 35
  • Fredag 28. februar. 2020
  • Kirkevoll skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • De voksneScenekunst
  • Varighet: 35 min
  • Fredag 28. februar. 2020
  • Åsgården skole
Tidspunkt og deltakere
  • 13:15Avlyst
Mandag 2. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Bilder fortellerVisuell kunst
  • Varighet: For grunnskolen 1 dag og for VGS 135 min (3x45 min)
  • Mandag 2. mars. 2020
  • Borre ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn Serier!Visuell kunst
  • Varighet: 2 x 90 min. Én økt før, og en økt etter lunsj.
  • Mandag 2. mars. 2020
  • Kodal skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Pepe & SpeedyMusikk
  • Varighet: 35
  • Mandag 2. mars. 2020
  • Bokemoa skole
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30
    Bokemoa skole193 deltakere: 1a, 1c, 2a, 3a, 4a, 4c, 5a, 6a, 6b, 7a
  • 13:15
    Bokemoa skole185 deltakere: 1b, 2b, 2c, 3b, 4b, 5b, 5c, 6c, 7b
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 3. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Film og animasjonFilm
  • Varighet: En skoledag
  • Tirsdag 3. mars. 2020
  • Presterød ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Bilder fortellerVisuell kunst
  • Varighet: For grunnskolen 1 dag og for VGS 135 min (3x45 min)
  • Tirsdag 3. mars. 2020
  • Borre ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn Serier!Visuell kunst
  • Varighet: 2 x 90 min. Én økt før, og en økt etter lunsj.
  • Tirsdag 3. mars. 2020
  • Andebu skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:45
    Byskolen160 deltakere: 1a, 1b, 1x, 2a, 3a, 3b, 3x, 4a, 5a, 6a, 6x, 7a, Velkomstklasse 1
  • 12:45
    Byskolen168 deltakere: 1c, 2b, 2c, 2x, 3c, 4b, 4x, 5b, 5c, 5x, 6b, 7b, 7x, Velkomstklasse 2
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 4. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Film og animasjonFilm
  • Varighet: En skoledag
  • Onsdag 4. mars. 2020
  • Presterød ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Bilder fortellerVisuell kunst
  • Varighet: For grunnskolen 1 dag og for VGS 135 min (3x45 min)
  • Onsdag 4. mars. 2020
  • Borre ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Pepe & SpeedyMusikk
  • Varighet: 35
  • Onsdag 4. mars. 2020
  • Mosserød skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn Serier!Visuell kunst
  • Varighet: 2 x 90 min. Én økt før, og en økt etter lunsj.
  • Onsdag 4. mars. 2020
  • Andebu skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 5. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Film og animasjonFilm
  • Varighet: En skoledag
  • Torsdag 5. mars. 2020
  • Presterød ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Bilder fortellerVisuell kunst
  • Varighet: For grunnskolen 1 dag og for VGS 135 min (3x45 min)
  • Torsdag 5. mars. 2020
  • Borre ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn Serier!Visuell kunst
  • Varighet: 2 x 90 min. Én økt før, og en økt etter lunsj.
  • Torsdag 5. mars. 2020
  • Melsom skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Pepe & SpeedyMusikk
  • Varighet: 35
  • Torsdag 5. mars. 2020
  • Framnes skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 6. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Bilder fortellerVisuell kunst
  • Varighet: For grunnskolen 1 dag og for VGS 135 min (3x45 min)
  • Fredag 6. mars. 2020
  • Orerønningen ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn Serier!Visuell kunst
  • Varighet: 2 x 90 min. Én økt før, og en økt etter lunsj.
  • Fredag 6. mars. 2020
  • Vennerød skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Pepe & SpeedyMusikk
  • Varighet: 35
  • Fredag 6. mars. 2020
  • Store Bergan skole
Tidspunkt og deltakere
Mandag 9. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Bilder fortellerVisuell kunst
  • Varighet: For grunnskolen 1 dag og for VGS 135 min (3x45 min)
  • Mandag 9. mars. 2020
  • Orerønningen ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Pepe & SpeedyMusikk
  • Varighet: 35
  • Mandag 9. mars. 2020
  • Helgerød skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:25
    Helgerød skole145 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Pepe & SpeedyMusikk
  • Varighet: 35
  • Mandag 9. mars. 2020
  • Ormestad skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:20
    Ormestad skole149 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Tirsdag 10. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Bilder fortellerVisuell kunst
  • Varighet: For grunnskolen 1 dag og for VGS 135 min (3x45 min)
  • Tirsdag 10. mars. 2020
  • Orerønningen ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Pepe & SpeedyMusikk
  • Varighet: 35
  • Tirsdag 10. mars. 2020
  • Andebu skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 11. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Pepe & SpeedyMusikk
  • Varighet: 35
  • Onsdag 11. mars. 2020
  • Krokemoa skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 12. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Hof skole133 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Forestilling

  • 09:45
    Hof skole38 deltakere: 8a, 8b

    Workshop for 8. trinn

Produksjonsinformasjon
  • Pepe & SpeedyMusikk
  • Varighet: 35
  • Torsdag 12. mars. 2020
  • Høyjord skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Høyjord skole95 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30
    Kodal skole163 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 13. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Bilder fortellerVisuell kunst
  • Varighet: For grunnskolen 1 dag og for VGS 135 min (3x45 min)
  • Fredag 13. mars. 2020
  • Orerønningen ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Pepe & SpeedyMusikk
  • Varighet: 35
  • Fredag 13. mars. 2020
  • Haukerød skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 16. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Pepe & SpeedyMusikk
  • Varighet: 35
  • Mandag 16. mars. 2020
  • Unneberg skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15
    Unneberg skole138 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Byskolen102 deltakere: 1a, 1c, 1x, 2a, 3a, 3c, 3x, 4a
  • 11:30
    Byskolen84 deltakere: 1b, 2b, 2c, 2x, 3b, 4b, 4x
Produksjonsinformasjon
  • Little JoyScenekunst
  • Varighet: 20
  • Mandag 16. mars. 2020
  • Ringshaug ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:20
    Ringshaug ungdomsskole158 deltakere: 10. trinn, 9. trinn

    Danseforestilling. 

  • 11:15 - 11:35
    Ringshaug ungdomsskole100 deltakere: 8A, 8B, 8C, 8D

    Danseforestilling

  • 12:00 - 13:00
    Ringshaug ungdomsskole100 deltakere: 8A, 8B, 8C, 8D

    Workshop. Elevene fordeles på 3 grupper. Det arrangeres 3 parallelle workshops for 8-trinn i etterkant av danseforestillingen. Hver gruppe bør helst ha et eget rom med plass til å bevege seg. Om dette ikke er mulig, kan flere grupper være i gymsal eller lignende. 



Produksjonsinformasjon
  • Pepe & SpeedyMusikk
  • Varighet: 35
  • Mandag 16. mars. 2020
  • Sande skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:25
    Sande skole233 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Tirsdag 17. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Pepe & SpeedyMusikk
  • Varighet: 35
  • Tirsdag 17. mars. 2020
  • Vennerød skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Ramsum skole59 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Vennerød skole133 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Ramsum skole til Vennerød



Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Little JoyScenekunst
  • Varighet: 20
  • Tirsdag 17. mars. 2020
  • Presterød ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Pepe & SpeedyMusikk
  • Varighet: 35
  • Tirsdag 17. mars. 2020
  • Melsom skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30
    Melsom skole204 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Onsdag 18. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Pepe & SpeedyMusikk
  • Varighet: 35
  • Onsdag 18. mars. 2020
  • Fevang skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Fevang skole153 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Ormestad skole82 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Little JoyScenekunst
  • Varighet: 20
  • Onsdag 18. mars. 2020
  • Presterød ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:45 - 11:05
    Presterød ungdomsskole142 deltakere: 8a, 8b, 8c, 8d, 8e, 8f

    Danseforestilling

  • 12:00 - 13:00
    Presterød ungdomsskole71 deltakere: 8a, 8b, 8c

    Workshop. Det arrangeres 3 parallelle workshops for 8-trinn i etterkant av danseforestillingen. Hver gruppe bør helst ha et eget rom med plass til å bevege seg. Om dette ikke er mulig, kan flere grupper være i gymsal eller lignende. 



  • 13:15 - 14:15
    Presterød ungdomsskole71 deltakere: 8d, 8e, 8f

    Workshop. Det arrangeres 3 parallelle workshops for 8-trinn i etterkant av danseforestillingen. Hver gruppe bør helst ha et eget rom med plass til å bevege seg. Om dette ikke er mulig, kan flere grupper være i gymsal eller lignende. 



Produksjonsinformasjon
  • Pepe & SpeedyMusikk
  • Varighet: 35
  • Onsdag 18. mars. 2020
  • Skagerak International School, Primary and Middle
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 19. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Pepe & SpeedyMusikk
  • Varighet: 35
  • Torsdag 19. mars. 2020
  • Vesterøy skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:25
    Vesterøy skole140 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Little JoyScenekunst
  • Varighet: 20
  • Torsdag 19. mars. 2020
  • Tønsberg Montessoriskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Pepe & SpeedyMusikk
  • Varighet: 35
  • Torsdag 19. mars. 2020
  • Virik skole
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30
    Virik skole169 deltakere: 1a, 2a, 3a, 4a, 5a, 6a, 7a
  • 13:10
    Virik skole171 deltakere: 1b, 2b, 3b, 4b, 5b, 6b, 7b
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 20. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Little JoyScenekunst
  • Varighet: 20
  • Fredag 20. mars. 2020
  • Byskogen ungdomsskole (Tønsberg)
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Pepe & SpeedyMusikk
  • Varighet: 35
  • Fredag 20. mars. 2020
  • Gokstad skole
Tidspunkt og deltakere
Mandag 23. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Little JoyScenekunst
  • Varighet: 20
  • Mandag 23. mars. 2020
  • Elihu kristne grunnskole
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 24. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Kodal skole91 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:30
    Høyjord skole58 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Kodal til Høyjord. Tine 14.08


Produksjonsinformasjon
  • Little JoyScenekunst
  • Varighet: 20
  • Tirsdag 24. mars. 2020
  • Kongseik ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:40 - 11:00
    Kongseik ungdomsskole86 deltakere: 10. trinn

    Danseforestilling


  • 12:10 - 12:30
    Kongseik ungdomsskole180 deltakere: 8. trinn, 9. trinn

    Danseforestilling


  • 12:55 - 13:55
    Kongseik ungdomsskole94 deltakere: 8A, 8B, 8C, 8D

    Workshop. Elevene fordeles på 3 grupper. Det arrangeres 3 parallelle workshops for 8-trinn i etterkant av danseforestillingen. Hver gruppe bør helst ha et eget rom med plass til å bevege seg. Om dette ikke er mulig, kan flere grupper være i gymsal eller lignende. 



Onsdag 25. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Little JoyScenekunst
  • Varighet: 20
  • Onsdag 25. mars. 2020
  • Vear skole U-trinn
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 10:50
    Vear skole U-trinn151 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Danseforestilling


  • 11:35 - 12:35
    Vear skole U-trinn70 deltakere: 8A, 8B, 8C

    Workshop. Det arrangeres 3 parallelle workshops for 8-trinn i etterkant av danseforestillingen. Hver gruppe bør helst ha et eget rom med plass til å bevege seg. Om dette ikke er mulig, kan flere grupper være i gymsal eller lignende. 



Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:45
    Kirkevoll skole144 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:00
    Kirkevoll skole144 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Torsdag 26. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Little JoyScenekunst
  • Varighet: 20
  • Torsdag 26. mars. 2020
  • WANG Ung
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 09:35
    WANG Ung179 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Danseforestilling


  • 10:00 - 11:00
    WANG Ung51 deltakere: 8a, 8b

    Workshop. Det arrangeres 2 parallelle workshops for 8-trinn i etterkant av danseforestillingen. Hver gruppe bør helst ha et eget rom med plass til å bevege seg. Om dette ikke er mulig, kan flere grupper være i gymsal eller lignende. 



Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:05
    Ramnes skole98 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:45
    Ramnes skole98 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Fredag 27. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Kvelde skole90 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Forestilling

  • 10:15
    Kvelde skole24 deltakere: 8. trinn

    Workshop for 8. trinn

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:50
    Solerød skole95 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Mandag 30. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Fagerheim skole104 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Horten Montessori skole24 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Horten Montessori drar til Fagerheim.


Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:05
    Røråstoppen skole114 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:45
    Røråstoppen skole114 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Tirsdag 31. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Tømmerås skole119 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:30
    Tømmerås skole119 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:00
    Tømmerås skole119 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 1. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Tangen skole78 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:30
    Tangen skole78 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Fevang skole93 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 2. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Helgerød skole90 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:30
    Unneberg skole68 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Unneberg til Helgerød


Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 3. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 14. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 15. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 16. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 17. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 20. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 21. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Sky skole18 deltakere: 5a

    Filmvisning for alle. Verksted for 5 a.


Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 22. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 23. april. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Norske BarnestrekerFilm
  • Varighet: 3 klokketimer
  • Torsdag 23. april. 2020
  • Mesterfjellet barneskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Kjeldås skole103 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn
  • 11:30
    Galleberg skole71 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn
Fredag 24. april. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Norske BarnestrekerFilm
  • Varighet: 3 klokketimer
  • Fredag 24. april. 2020
  • Mesterfjellet barneskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 27. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 28. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 29. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 30. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 4. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • BruneScenekunst
  • Varighet: 55 minutt
  • Mandag 4. mai. 2020
  • Framnes skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:10
    Steinerskolen i Vestfold164 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Vestskogen skole38 deltakere: 7. trinn

    4. trinn, Steinerskolen skal ha workshop i etterkant.


Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 5. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Brattås skole6 deltakere: Gruppe 10

    Elevene deler seg i 2 grupper på 6 elever. Hver gruppe deltar på kunstverkstedet som varer i 2 dager. Gruppe 1.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:10
    Herstad skole165 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Lindhøy skole45 deltakere: 7. trinn
  • 11:30 - 12:10
    Føynland skole92 deltakere: 6. trinn, 7. trinn
    Torød skole115 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • BruneScenekunst
  • Varighet: 55 minutt
  • Tirsdag 5. mai. 2020
  • Store Bergan skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 6. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • BruneScenekunst
  • Varighet: 55 minutt
  • Onsdag 6. mai. 2020
  • Byskolen
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Byskolen113 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Husvik skole98 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:30
    Husvik skole98 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Føynland skole174 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn
    Teie skole24 deltakere: 7c

    4. trinn, Føynland skole skal ha workshop i etterkant


Torsdag 7. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • BruneScenekunst
  • Varighet: 55 minutt
  • Torsdag 7. mai. 2020
  • Mosserød skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Oserød skole202 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:00 - 12:40
    Oserød skole202 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Fredag 8. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • BruneScenekunst
  • Varighet: 55 minutt
  • Fredag 8. mai. 2020
  • Sande skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 11. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:10
    Lindhøy skole230 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn

    4. trinn, Lindhøy skole skal ha workshop i etterkant



Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 12. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:10
    Vestskogen skole236 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, Solsikken
  • 11:30 - 12:10
    Brattås skole177 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Teie skole26 deltakere: 7b
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 13. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 14. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Teie skole228 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7a
  • 12:00 - 12:40
    Teie skole203 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30
    Sem skole87 deltakere: 1. trinn, 3. trinn, 4a
  • 12:00
    Sem skole50 deltakere: 2. trinn, 4b
Fredag 15. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00
    Volden skole93 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Mandag 18. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 19. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 20. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 25. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Ensemble AllegriaMusikk
  • Varighet: 25 minutter
  • Mandag 25. mai. 2020
  • Breidablikk ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 26. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Ensemble AllegriaMusikk
  • Varighet: 25 minutter
  • Tirsdag 26. mai. 2020
  • Andebu ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Ensemble AllegriaMusikk
  • Varighet: 25 minutter
  • Tirsdag 26. mai. 2020
  • Stokke ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 27. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Ensemble AllegriaMusikk
  • Varighet: 25 minutter
  • Onsdag 27. mai. 2020
  • Bugården ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 28. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Ensemble AllegriaMusikk
  • Varighet: 25 minutter
  • Torsdag 28. mai. 2020
  • Ranvik ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Fredag 29. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Ensemble AllegriaMusikk
  • Varighet: 25 minutter
  • Fredag 29. mai. 2020
  • Skagerak International School, Primary and Middle
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Ensemble AllegriaMusikk
  • Varighet: 25 minutter
  • Fredag 29. mai. 2020
  • Varden ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 2. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Media naturaVisuell kunst, Annet
  • Varighet: 90
  • Tirsdag 2. juni. 2020
  • Besøkssenter Færder nasjonalpark
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 11:00
    Teie skole21 deltakere: 5c

    Elevene busses.

    Unibuss Tur AS www.Unibusstur.no

    Tlf. kontor: 33 33 45 45

    Tlf. 24hrs vakt: 995 15 700


  • 11:30 - 13:30
    Steinerskolen i Vestfold21 deltakere: 5. trinn
Onsdag 3. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Media naturaVisuell kunst, Annet
  • Varighet: 90
  • Onsdag 3. juni. 2020
  • Besøkssenter Færder nasjonalpark
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 11:00
    Teie skole21 deltakere: 5a

    Elevene busses.

    Unibuss Tur AS www.Unibusstur.no

    Tlf. kontor: 33 33 45 45

    Tlf. 24hrs vakt: 995 15 700


  • 11:30 - 13:30
    Teie skole20 deltakere: 5b

    Elevene busses.

    Unibuss Tur AS www.Unibusstur.no

    Tlf. kontor: 33 33 45 45

    Tlf. 24hrs vakt: 995 15 700


Torsdag 4. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Media naturaVisuell kunst, Annet
  • Varighet: 90
  • Torsdag 4. juni. 2020
  • Besøkssenter Færder nasjonalpark
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 11:00
    Torød skole13 deltakere: 5. trinn

    Elevene busses.

    Unibuss Tur AS www.Unibusstur.no

    Tlf. kontor: 33 33 45 45

    Tlf. 24hrs vakt: 995 15 700


  • 11:30 - 13:30
    Brattås skole24 deltakere: 5. trinn
Fredag 5. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 8. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Media naturaVisuell kunst, Annet
  • Varighet: 90
  • Mandag 8. juni. 2020
  • Vestskogen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Teie skole240 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30
    Teie skole240 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Tirsdag 9. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Herstad skole165 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Vestskogen skole134 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:45
    Torød skole115 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Vestskogen skole134 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Media naturaVisuell kunst, Annet
  • Varighet: 90
  • Tirsdag 9. juni. 2020
  • Steinerskolen i Vestfold
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 10. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Media naturaVisuell kunst, Annet
  • Varighet: 90
  • Onsdag 10. juni. 2020
  • Teie skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Brattås skole51 deltakere: 6. trinn, 7. trinn
    Føynland skole266 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:00
    Brattås skole126 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn
    Steinerskolen i Vestfold164 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Torsdag 11. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Media naturaVisuell kunst, Annet
  • Varighet: 90
  • Torsdag 11. juni. 2020
  • Brattås skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Oserød skole202 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:15
    Oserød skole202 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Fredag 12. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Media naturaVisuell kunst, Annet
  • Varighet: 90
  • Fredag 12. juni. 2020
  • Torød skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Lindhøy skole138 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:50
    Lindhøy skole138 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Mandag 15. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 16. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Målgruppe
Uttrykksform
Åpne filter