Utforsk våre produksjoner og se hva som skjer!

Gå til kommune eller skole

DKS - Vestfold

Vestfold fylkeskommune

Postadresse: Postboks 2844, 3702 Skien

Besøksadresse: Svend Foynsgt. 9, 3126 Tønsberg

Telefon: 948 64 966, 909 19 432

Kontaktperson:Belinda Leu (grunnskolen)/ Torill Sjømæling (videregående skole)

Antall hendelser: 388

Velg dato / Periode
Januar
Man
Tir
Ons
Tor
Fre
Lør
Søn
1
30
31
1
2
3
4
5
2
6
7
8
9
10
11
12
3
13
14
15
16
17
18
19
4
20
21
22
23
24
25
26
5
27
28
29
30
31
1
2
Mandag 27. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • PhønixMusikk
  • Varighet: 35
  • Mandag 27. januar. 2020
  • Valby skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:05
    Valby skole141 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • De voksneScenekunst
  • Varighet: 45 min
  • Mandag 27. januar. 2020
  • Galleberg skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • PhønixMusikk
  • Varighet: 35
  • Mandag 27. januar. 2020
  • Østre Halsen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 28. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • PhønixMusikk
  • Varighet: 35
  • Tirsdag 28. januar. 2020
  • Sky skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:15
    Sky skole155 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4a
  • 11:30
    Sky skole176 deltakere: 4b, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • De voksneScenekunst
  • Varighet: 45 min
  • Tirsdag 28. januar. 2020
  • Haga skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 29. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:30
    Hof skole19 deltakere: 8a

    Avreise buss fra skolen kl. 08:30, retur fra Eidsfoss Hovedgård kl. 10:30

  • 11:30 - 13:00
    Hof skole19 deltakere: 8b

    Avreise buss fra skolen kl. 11:00, retur fra Eidsfoss Hovedgård kl. 13:00

Produksjonsinformasjon
  • PhønixMusikk
  • Varighet: 35
  • Onsdag 29. januar. 2020
  • Mesterfjellet barneskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • De voksneScenekunst
  • Varighet: 45 min
  • Onsdag 29. januar. 2020
  • Haga skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 30. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:30
    Hof skole26 deltakere: 9a

    Avreise buss fra skolen kl. 08:30, retur fra Eidsfoss Hovedgård kl. 10:30

  • 11:30 - 13:00
    Hof skole27 deltakere: 9b

    Avreise buss fra skolen kl. 11:00, retur fra Eidsfoss Hovedgård kl. 13:00

Produksjonsinformasjon
  • PhønixMusikk
  • Varighet: 35
  • Torsdag 30. januar. 2020
  • Lardal barneskole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Lardal barneskole202 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • De voksneScenekunst
  • Varighet: 45 min
  • Torsdag 30. januar. 2020
  • Haga skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • PhønixMusikk
  • Varighet: 35
  • Torsdag 30. januar. 2020
  • Kvelde skole
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30
    Hvarnes skole35 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Kvelde skole169 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Buss fra Hvarnes til Kvelde kl. 11.10, retur kl. 12.20.

Fredag 31. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:30
    Sande ungdomsskole26 deltakere: 9c

    Avreise buss fra skolen kl. 08:30, retur fra Eidsfoss Hovedgård kl. 10:30

  • 11:30 - 13:00
    Sande ungdomsskole23 deltakere: 8e

    Avreise buss fra skolen kl. 11:00, retur fra Eidsfoss Hovedgård kl. 13:00

Produksjonsinformasjon
  • PhønixMusikk
  • Varighet: 35
  • Fredag 31. januar. 2020
  • Tjodalyng barneskole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:35
    Tjodalyng barneskole188 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:55
    Tjodalyng barneskole188 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • De voksneScenekunst
  • Varighet: 45 min
  • Fredag 31. januar. 2020
  • Kjeldås skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Brødre & søstreScenekunst
  • Varighet: 60
  • Fredag 31. januar. 2020
  • Andebu ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Mandag 3. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Film og animasjonFilm
  • Varighet: En skoledag
  • Mandag 3. februar. 2020
  • Mesterfjellet ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:30
    Sande ungdomsskole28 deltakere: 9a

    Avreise buss fra skolen kl. 08:30, retur fra Eidsfoss Hovedgård kl. 10:30

  • 11:30 - 13:00
    Sande ungdomsskole29 deltakere: 9d

    Avreise buss fra skolen kl. 11:00, retur fra Eidsfoss Hovedgård kl. 13:00

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:35Avlyst
  • 13:45Avlyst
Tirsdag 4. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Film og animasjonFilm
  • Varighet: En skoledag
  • Tirsdag 4. februar. 2020
  • Hedrum ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Husvik skole118 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Det er ønskelig med spredning i alder på hver konsert.

  • 10:30
    Husvik skole118 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:00
    Husvik skole118 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:30
    Gjøklep ungdomsskole28 deltakere: 8ij

    Avreise buss fra skolen kl. 08:30, retur fra Eidsfoss Hovedgård kl. 10:30

  • 11:30 - 13:00
    Gjøklep ungdomsskole26 deltakere: 9ab

    Avreise buss fra skolen kl. 11:00, retur fra Eidsfoss Hovedgård kl. 13:00

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:45Avlyst
  • 13:10Avlyst
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Brødre & søstreScenekunst
  • Varighet: 60
  • Tirsdag 4. februar. 2020
  • Varden ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • De voksneScenekunst
  • Varighet: 45 min
  • Tirsdag 4. februar. 2020
  • Granly skole (Horten)
Tidspunkt og deltakere
  • 13:15Avlyst
Onsdag 5. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Film og animasjonFilm
  • Varighet: En skoledag
  • Onsdag 5. februar. 2020
  • Mellomhagen ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:30
    Gjøklep ungdomsskole25 deltakere: 8ab

    Avreise buss fra skolen kl. 08:30, retur fra Eidsfoss Hovedgård kl. 10:30

  • 11:30 - 13:00
    Gjøklep ungdomsskole26 deltakere: 8cd

    Avreise buss fra skolen kl. 11:00, retur fra Eidsfoss Hovedgård kl. 13:00

Produksjonsinformasjon
  • De voksneScenekunst
  • Varighet: 45 min
  • Onsdag 5. februar. 2020
  • Granly skole (Horten)
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00Avlyst
  • 12:15Avlyst
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:15Avlyst
  • 11:30Avlyst
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 6. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Film og animasjonFilm
  • Varighet: En skoledag
  • Torsdag 6. februar. 2020
  • Mellomhagen ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:30
    Gjøklep ungdomsskole24 deltakere: 8ef

    Avreise buss fra skolen kl. 08:30, retur fra Eidsfoss Hovedgård kl. 10:30

  • 11:30 - 13:00
    Gjøklep ungdomsskole27 deltakere: 8gh

    Avreise buss fra skolen kl. 11:00, retur fra Eidsfoss Hovedgård kl. 13:00

Produksjonsinformasjon
  • De voksneScenekunst
  • Varighet: 45 min
  • Torsdag 6. februar. 2020
  • Fagerheim skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15Avlyst
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:15Avlyst
  • 11:30Avlyst
Produksjonsinformasjon
  • Brødre & søstreScenekunst
  • Varighet: 60
  • Torsdag 6. februar. 2020
  • Stokke ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • De voksneScenekunst
  • Varighet: 45 min
  • Torsdag 6. februar. 2020
  • Horten Montessori skole
Tidspunkt og deltakere
  • 13:15Avlyst
Fredag 7. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Film og animasjonFilm
  • Varighet: En skoledag
  • Fredag 7. februar. 2020
  • Hedrum ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:30
    Sande ungdomsskole25 deltakere: 9b

    Avreise buss fra skolen kl. 08:30, retur fra Eidsfoss Hovedgård kl. 10:30

  • 11:30 - 13:00
    Sande ungdomsskole24 deltakere: 9e

    Avreise buss fra skolen kl. 11:00, retur fra Eidsfoss Hovedgård kl. 13:00

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:40Avlyst
  • 10:30Avlyst
Produksjonsinformasjon
  • Brødre & søstreScenekunst
  • Varighet: 60
  • Fredag 7. februar. 2020
  • Bugården ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00
    Volden skole151 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Mandag 10. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Frøy skole15 deltakere: Mellomtrinnet, Småtrinnet

    Verksted

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:30
    Gjøklep ungdomsskole21 deltakere: 9cd

    Avreise buss fra skolen kl. 08:30, retur fra Eidsfoss Hovedgård kl. 10:30

  • 11:30 - 13:00
    Gjøklep ungdomsskole25 deltakere: 9ef

    Avreise buss fra skolen kl. 11:00, retur fra Eidsfoss Hovedgård kl. 13:00

Produksjonsinformasjon
  • ScreeningVisuell kunst
  • Varighet: 45
  • Mandag 10. februar. 2020
  • Ringshaug skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Brødre & søstreScenekunst
  • Varighet: 60
  • Mandag 10. februar. 2020
  • Bugården ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 11. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Film og animasjonFilm
  • Varighet: En skoledag
  • Tirsdag 11. februar. 2020
  • Lardal ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Frøy skole15 deltakere: Mellomtrinnet, Småtrinnet

    Forestilling

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:30
    Gjøklep ungdomsskole22 deltakere: 9gh

    Avreise buss fra skolen kl. 08:30, retur fra Eidsfoss Hovedgård kl. 10:30

  • 11:30 - 13:00
    Gjøklep ungdomsskole22 deltakere: 9ij

    Avreise buss fra skolen kl. 11:00, retur fra Eidsfoss Hovedgård kl. 13:00

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ScreeningVisuell kunst
  • Varighet: 45
  • Tirsdag 11. februar. 2020
  • Volden skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Brødre & søstreScenekunst
  • Varighet: 60
  • Tirsdag 11. februar. 2020
  • Breidablikk ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 12. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Frøy skole15 deltakere: Mellomtrinnet, Småtrinnet

    Verksted

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:30
    Sande ungdomsskole22 deltakere: 8b

    Avreise buss fra skolen kl. 08:30, retur fra Eidsfoss Hovedgård kl. 10:30

  • 11:30 - 13:00
    Sande ungdomsskole25 deltakere: 8a

    Avreise buss fra skolen kl. 11:00, retur fra Eidsfoss Hovedgård kl. 13:00

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ScreeningVisuell kunst
  • Varighet: 45
  • Onsdag 12. februar. 2020
  • Sem skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Brødre & søstreScenekunst
  • Varighet: 60
  • Onsdag 12. februar. 2020
  • Breidablikk ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 13. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Frøy skole15 deltakere: Mellomtrinnet, Småtrinnet

    Forestilling

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:30
    Sande ungdomsskole26 deltakere: 8d

    Avreise buss fra skolen kl. 08:30, retur fra Eidsfoss Hovedgård kl. 10:30

  • 11:30 - 13:00
    Sande ungdomsskole23 deltakere: 8c

    Avreise buss fra skolen kl. 11:00, retur fra Eidsfoss Hovedgård kl. 13:00

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ScreeningVisuell kunst
  • Varighet: 45
  • Torsdag 13. februar. 2020
  • Træleborg skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Brødre & søstreScenekunst
  • Varighet: 60
  • Torsdag 13. februar. 2020
  • Ranvik ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Fredag 14. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Brødre & søstreScenekunst
  • Varighet: 60
  • Fredag 14. februar. 2020
  • Ranvik ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Mandag 24. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn Serier!Visuell kunst
  • Varighet: 2 x 90 min. Én økt før, og en økt etter lunsj.
  • Mandag 24. februar. 2020
  • Hedrum barneskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • De voksneScenekunst
  • Varighet: 45 min
  • Mandag 24. februar. 2020
  • Lillås skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00Avlyst
  • 12:15Avlyst
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 25. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Film og animasjonFilm
  • Varighet: En skoledag
  • Tirsdag 25. februar. 2020
  • Revetal ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn Serier!Visuell kunst
  • Varighet: 2 x 90 min. Én økt før, og en økt etter lunsj.
  • Tirsdag 25. februar. 2020
  • Frøy skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Hvarnes skole22 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Lardal barneskole121 deltakere: 1. trinn, 2a, 2b, 3a, 3b, 4a, 4b
    Mesterfjellet barneskole171 deltakere: 1a, 1b, 2a, 2b, 3a, 3b, 4a, 4b
    Verdensmesteren14 deltakere: VM 1: 1.og 2. trinn, VM 2: 3. 4. 5. trinn

    Buss fra Hvarnes skole kl. 8.40, retur kl. 13.00

    Buss fra Lardal barneskole kl. 8.30, retur kl. 11.00. Matpakken spises før avreise.

    Mesterfjellet går til Bølgen

  • 11:30
    Berg skole126 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Tjodalyng barneskole208 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Buss fra Berg skole kl. 10.50, retur kl. 12.40

    Buss fra Tjodalyng skole kl. 11.00, retur kl. 12.40

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • De voksneScenekunst
  • Varighet: 45 min
  • Tirsdag 25. februar. 2020
  • Lysheim skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00Avlyst
  • 12:30Avlyst
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 26. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Film og animasjonFilm
  • Varighet: En skoledag
  • Onsdag 26. februar. 2020
  • Revetal ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn Serier!Visuell kunst
  • Varighet: 2 x 90 min. Én økt før, og en økt etter lunsj.
  • Onsdag 26. februar. 2020
  • Bokemoa skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • De voksneScenekunst
  • Varighet: 45 min
  • Onsdag 26. februar. 2020
  • Nordskogen skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00Avlyst
  • 12:30Avlyst
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Pepe & SpeedyMusikk
  • Varighet: 35
  • Onsdag 26. februar. 2020
  • Røråstoppen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00
    Fagerli skole378 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Buss fra Fagerli skole kl. 11.35, retur kl. 13.10

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 27. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn Serier!Visuell kunst
  • Varighet: 2 x 90 min. Én økt før, og en økt etter lunsj.
  • Torsdag 27. februar. 2020
  • Bokemoa skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • De voksneScenekunst
  • Varighet: 45 min
  • Torsdag 27. februar. 2020
  • Sentrum skole(Horten)
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00Avlyst
  • 12:30Avlyst
Produksjonsinformasjon
  • Pepe & SpeedyMusikk
  • Varighet: 35
  • Torsdag 27. februar. 2020
  • Ramnes skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:05
    Ramnes skole208 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00
    Frøy skole29 deltakere: Mellomtrinnet, Småtrinnet
    Hedrum barneskole88 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4a, 4b
    Jordet skole151 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Langestrand skole49 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Buss fra Frøy skole kl. 11.20, retur kl. 12.10

    Buss fra Hedrum barneskole kl. 11.30, retur kl. 13.10

    Buss fra Jordet skole kl. 11.30, retur kl. 13.10

    Langestrand går til Bølgen.

Produksjonsinformasjon
  • Pepe & SpeedyMusikk
  • Varighet: 35
  • Torsdag 27. februar. 2020
  • Solerød skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30
    Solerød skole93 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Fredag 28. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn Serier!Visuell kunst
  • Varighet: 2 x 90 min. Én økt før, og en økt etter lunsj.
  • Fredag 28. februar. 2020
  • Høyjord skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • De voksneScenekunst
  • Varighet: 45 min
  • Fredag 28. februar. 2020
  • Sentrum skole(Horten)
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15Avlyst
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Kvelde skole110 deltakere: 1. trinn, 2a, 2b, 3a, 3b, 4a, 4b
    Sky skole131 deltakere: 1a, 1b, 2a, 2b, 3a, 3b
    Stavern skole111 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3a, 3b, 4. trinn

    Buss fra Kvelde skole kl. 9.00, retur kl. 10.45

    Buss fra Sky skole kl. 9.00, retur kl. 10.45

    Buss fra Stavern skole kl. 9.00, retur kl. 10.45

  • 11:30
    Sky skole47 deltakere: 4a, 4b
    Valby skole82 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Østre Halsen skole217 deltakere: 1a, 1b, 1c, 2a, 2b, 2c, 3a, 3b, 3c, 4a, 4b, 4c

    Buss fra Sky skole kl. 11.00, retur kl. 12.45

    Buss fra Valby skole kl. 11.00, retur kl. 12.45

    Buss fra Østre Halsen skole kl. 11.00, retur kl. 12.45

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Kvelde skole90 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Pepe & SpeedyMusikk
  • Varighet: 35
  • Fredag 28. februar. 2020
  • Kirkevoll skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • De voksneScenekunst
  • Varighet: 45 min
  • Fredag 28. februar. 2020
  • Åsgården skole
Tidspunkt og deltakere
  • 13:15Avlyst
Mandag 2. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Bilder fortellerVisuell kunst
  • Varighet: For grunnskolen 1 dag og for VGS 135 min (3x45 min)
  • Mandag 2. mars. 2020
  • Borre ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn Serier!Visuell kunst
  • Varighet: 2 x 90 min. Én økt før, og en økt etter lunsj.
  • Mandag 2. mars. 2020
  • Kodal skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Pepe & SpeedyMusikk
  • Varighet: 35
  • Mandag 2. mars. 2020
  • Bokemoa skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Bokemoa skole194 deltakere: 1a, 1c, 2a, 3a, 4a, 4c, 5a, 6a, 6b, 7a
  • 12:00
    Bokemoa skole185 deltakere: 1b, 2b, 2c, 3b, 4b, 5b, 5c, 6c, 7b
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 3. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Tegn Serier!Visuell kunst
  • Varighet: 2 x 90 min. Én økt før, og en økt etter lunsj.
  • Tirsdag 3. mars. 2020
  • Andebu skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Film og animasjonFilm
  • Varighet: En skoledag
  • Tirsdag 3. mars. 2020
  • Presterød ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Bilder fortellerVisuell kunst
  • Varighet: For grunnskolen 1 dag og for VGS 135 min (3x45 min)
  • Tirsdag 3. mars. 2020
  • Borre ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:45
    Byskolen181 deltakere: 1a, 1x, 2a, 3a, 3b, 3x, 4a, 5a, 6a, 6x, 7a, Forsterket klasse, Lærere forsterket, Lærere velkomstklasse, Velkomstklasse 1
  • 12:45
    Byskolen159 deltakere: 1b, 2b, 2x, 4b, 4x, 5b, 5c, 5x, 6b, 7b, 7c, 7x, Velkomstklasse 2
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 4. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Tegn Serier!Visuell kunst
  • Varighet: 2 x 90 min. Én økt før, og en økt etter lunsj.
  • Onsdag 4. mars. 2020
  • Andebu skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Film og animasjonFilm
  • Varighet: En skoledag
  • Onsdag 4. mars. 2020
  • Presterød ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Bilder fortellerVisuell kunst
  • Varighet: For grunnskolen 1 dag og for VGS 135 min (3x45 min)
  • Onsdag 4. mars. 2020
  • Borre ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Pepe & SpeedyMusikk
  • Varighet: 35
  • Onsdag 4. mars. 2020
  • Mosserød skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 5. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Film og animasjonFilm
  • Varighet: En skoledag
  • Torsdag 5. mars. 2020
  • Presterød ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Bilder fortellerVisuell kunst
  • Varighet: For grunnskolen 1 dag og for VGS 135 min (3x45 min)
  • Torsdag 5. mars. 2020
  • Borre ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn Serier!Visuell kunst
  • Varighet: 2 x 90 min. Én økt før, og en økt etter lunsj.
  • Torsdag 5. mars. 2020
  • Melsom skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Pepe & SpeedyMusikk
  • Varighet: 35
  • Torsdag 5. mars. 2020
  • Framnes skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 6. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Bilder fortellerVisuell kunst
  • Varighet: For grunnskolen 1 dag og for VGS 135 min (3x45 min)
  • Fredag 6. mars. 2020
  • Orerønningen ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn Serier!Visuell kunst
  • Varighet: 2 x 90 min. Én økt før, og en økt etter lunsj.
  • Fredag 6. mars. 2020
  • Vennerød skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Pepe & SpeedyMusikk
  • Varighet: 35
  • Fredag 6. mars. 2020
  • Store Bergan skole
Tidspunkt og deltakere
Mandag 9. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Bilder fortellerVisuell kunst
  • Varighet: For grunnskolen 1 dag og for VGS 135 min (3x45 min)
  • Mandag 9. mars. 2020
  • Orerønningen ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Pepe & SpeedyMusikk
  • Varighet: 35
  • Mandag 9. mars. 2020
  • Ormestad skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:25
    Ormestad skole147 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Pepe & SpeedyMusikk
  • Varighet: 35
  • Mandag 9. mars. 2020
  • Helgerød skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:20
    Helgerød skole143 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Tirsdag 10. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Bilder fortellerVisuell kunst
  • Varighet: For grunnskolen 1 dag og for VGS 135 min (3x45 min)
  • Tirsdag 10. mars. 2020
  • Orerønningen ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Pepe & SpeedyMusikk
  • Varighet: 35
  • Tirsdag 10. mars. 2020
  • Andebu skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 11. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Pepe & SpeedyMusikk
  • Varighet: 35
  • Onsdag 11. mars. 2020
  • Krokemoa skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 12. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Hof skole133 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Forestilling

  • 09:45
    Hof skole38 deltakere: 8a, 8b

    Workshop for 8. trinn

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Pepe & SpeedyMusikk
  • Varighet: 35
  • Torsdag 12. mars. 2020
  • Høyjord skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15
    Kodal skole163 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:15
    Høyjord skole96 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 13. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Bilder fortellerVisuell kunst
  • Varighet: For grunnskolen 1 dag og for VGS 135 min (3x45 min)
  • Fredag 13. mars. 2020
  • Orerønningen ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Pepe & SpeedyMusikk
  • Varighet: 35
  • Fredag 13. mars. 2020
  • Haukerød skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 16. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Pepe & SpeedyMusikk
  • Varighet: 35
  • Mandag 16. mars. 2020
  • Unneberg skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15
    Unneberg skole138 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Byskolen101 deltakere: 1a, 1c, 1x, 2a, 3a, 3c, 3x, 4a, Forsterket klasse, Lærere forsterket
  • 11:30
    Byskolen84 deltakere: 1b, 2b, 2c, 2x, 3b, 4b, 4x
Produksjonsinformasjon
  • Little JoyScenekunst
  • Varighet: 20
  • Mandag 16. mars. 2020
  • Ringshaug ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:20
    Ringshaug ungdomsskole158 deltakere: 10. trinn, 9. trinn

    Danseforestilling. 

  • 11:15 - 11:35
    Ringshaug ungdomsskole100 deltakere: 8A, 8B, 8C, 8D

    Danseforestilling

  • 12:00 - 13:00
    Ringshaug ungdomsskole100 deltakere: 8A, 8B, 8C, 8D

    Workshop. Elevene fordeles på 3 grupper. Det arrangeres 3 parallelle workshops for 8-trinn i etterkant av danseforestillingen. Hver gruppe bør helst ha et eget rom med plass til å bevege seg. Om dette ikke er mulig, kan flere grupper være i gymsal eller lignende. 



Produksjonsinformasjon
  • Pepe & SpeedyMusikk
  • Varighet: 35
  • Mandag 16. mars. 2020
  • Sande skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:25
    Sande skole239 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Tirsdag 17. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Pepe & SpeedyMusikk
  • Varighet: 35
  • Tirsdag 17. mars. 2020
  • Vennerød skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Ramsum skole59 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Vennerød skole133 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Ramsum skole til Vennerød



Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Little JoyScenekunst
  • Varighet: 20
  • Tirsdag 17. mars. 2020
  • Presterød ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Pepe & SpeedyMusikk
  • Varighet: 35
  • Tirsdag 17. mars. 2020
  • Melsom skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30
    Melsom skole200 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Onsdag 18. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Pepe & SpeedyMusikk
  • Varighet: 35
  • Onsdag 18. mars. 2020
  • Fevang skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Fevang skole158 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Ormestad skole82 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Little JoyScenekunst
  • Varighet: 20
  • Onsdag 18. mars. 2020
  • Presterød ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:45 - 11:05
    Presterød ungdomsskole142 deltakere: 8a, 8b, 8c, 8d, 8e, 8f

    Danseforestilling

  • 12:00 - 13:00
    Presterød ungdomsskole71 deltakere: 8a, 8b, 8c

    Workshop. Det arrangeres 3 parallelle workshops for 8-trinn i etterkant av danseforestillingen. Hver gruppe bør helst ha et eget rom med plass til å bevege seg. Om dette ikke er mulig, kan flere grupper være i gymsal eller lignende. 



  • 13:15 - 14:15
    Presterød ungdomsskole71 deltakere: 8d, 8e, 8f

    Workshop. Det arrangeres 3 parallelle workshops for 8-trinn i etterkant av danseforestillingen. Hver gruppe bør helst ha et eget rom med plass til å bevege seg. Om dette ikke er mulig, kan flere grupper være i gymsal eller lignende. 



Produksjonsinformasjon
  • Pepe & SpeedyMusikk
  • Varighet: 35
  • Onsdag 18. mars. 2020
  • Skagerak International School, Primary and Middle
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 19. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Pepe & SpeedyMusikk
  • Varighet: 35
  • Torsdag 19. mars. 2020
  • Vesterøy skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:25
    Vesterøy skole140 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Little JoyScenekunst
  • Varighet: 20
  • Torsdag 19. mars. 2020
  • Tønsberg Montessoriskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Pepe & SpeedyMusikk
  • Varighet: 35
  • Torsdag 19. mars. 2020
  • Virik skole
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30
    Virik skole159 deltakere: 1a, 2a, 3a, 4a, 5a, 6a, 7a
  • 13:10
    Virik skole159 deltakere: 1b, 2b, 3b, 4b, 5b, 6b, 7b
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 20. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Pepe & SpeedyMusikk
  • Varighet: 35
  • Fredag 20. mars. 2020
  • Gokstad skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Little JoyScenekunst
  • Varighet: 20
  • Fredag 20. mars. 2020
  • Byskogen ungdomsskole (Tønsberg)
Tidspunkt og deltakere
Mandag 23. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Little JoyScenekunst
  • Varighet: 20
  • Mandag 23. mars. 2020
  • Elihu kristne grunnskole
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 24. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Kodal skole91 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:30
    Høyjord skole58 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Kodal til Høyjord. Tine 14.08


Produksjonsinformasjon
  • Little JoyScenekunst
  • Varighet: 20
  • Tirsdag 24. mars. 2020
  • Kongseik ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:40 - 11:00
    Kongseik ungdomsskole86 deltakere: 10. trinn

    Danseforestilling


  • 12:10 - 12:30
    Kongseik ungdomsskole180 deltakere: 8. trinn, 9. trinn

    Danseforestilling


  • 12:55 - 13:55
    Kongseik ungdomsskole94 deltakere: 8A, 8B, 8C, 8D

    Workshop. Elevene fordeles på 3 grupper. Det arrangeres 3 parallelle workshops for 8-trinn i etterkant av danseforestillingen. Hver gruppe bør helst ha et eget rom med plass til å bevege seg. Om dette ikke er mulig, kan flere grupper være i gymsal eller lignende. 



Onsdag 25. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Little JoyScenekunst
  • Varighet: 20
  • Onsdag 25. mars. 2020
  • Vear skole U-trinn
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 10:50
    Vear skole U-trinn151 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Danseforestilling


  • 11:35 - 12:35
    Vear skole U-trinn70 deltakere: 8A, 8B, 8C

    Workshop. Det arrangeres 3 parallelle workshops for 8-trinn i etterkant av danseforestillingen. Hver gruppe bør helst ha et eget rom med plass til å bevege seg. Om dette ikke er mulig, kan flere grupper være i gymsal eller lignende. 



Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:45
    Kirkevoll skole144 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:00
    Kirkevoll skole144 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Torsdag 26. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Little JoyScenekunst
  • Varighet: 20
  • Torsdag 26. mars. 2020
  • WANG Ung
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 09:35
    WANG Ung179 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Danseforestilling


  • 10:00 - 11:00
    WANG Ung51 deltakere: 8a, 8b

    Workshop. Det arrangeres 2 parallelle workshops for 8-trinn i etterkant av danseforestillingen. Hver gruppe bør helst ha et eget rom med plass til å bevege seg. Om dette ikke er mulig, kan flere grupper være i gymsal eller lignende. 



Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:05
    Ramnes skole104 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:45
    Ramnes skole104 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Fredag 27. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:50
    Solerød skole93 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Mandag 30. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Fagerheim skole104 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Horten Montessori skole24 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Horten Montessori drar til Fagerheim.


Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:05
    Røråstoppen skole120 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:45
    Røråstoppen skole120 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Tirsdag 31. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Tømmerås skole119 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:30
    Tømmerås skole119 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:00
    Tømmerås skole119 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 1. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Kvelde skole90 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Forestilling

  • 10:15
    Kvelde skole24 deltakere: 8. trinn

    Workshop for 8. trinn

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Tangen skole78 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:30
    Tangen skole78 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Fevang skole93 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Torsdag 2. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Helgerød skole90 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:30
    Unneberg skole68 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Unneberg til Helgerød


Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 3. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 14. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 15. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 16. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 17. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 20. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 21. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Sky skole18 deltakere: 5a

    Filmvisning for alle. Verksted for 5 a.


Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 22. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 23. april. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Norske BarnestrekerFilm
  • Varighet: 3 klokketimer
  • Torsdag 23. april. 2020
  • Mesterfjellet barneskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Kjeldås skole103 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn
  • 11:30
    Galleberg skole71 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn
Fredag 24. april. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Norske BarnestrekerFilm
  • Varighet: 3 klokketimer
  • Fredag 24. april. 2020
  • Mesterfjellet barneskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 27. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 28. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 29. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 30. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 4. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • BruneScenekunst
  • Varighet: 55 minutt
  • Mandag 4. mai. 2020
  • Framnes skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:10
    Steinerskolen i Vestfold164 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinnBuss: Tur kl. 10:00, retur kl. 11:20
    Vestskogen skole38 deltakere: 7. trinnBuss: Tur kl. 10:00, retur kl. 11:20

    4. trinn, Steinerskolen skal ha workshop på Støperiet i etterkant.


Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 5. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Brattås skole6 deltakere: Gruppe 10

    Elevene deler seg i 2 grupper på 6 elever. Hver gruppe deltar på kunstverkstedet som varer i 2 dager. Gruppe 1.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:10
    Herstad skole165 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinnBuss: Tur kl. 09:00, retur kl. 10:20
    Lindhøy skole45 deltakere: 7. trinnBuss: Tur kl. 08:40, retur kl. 10:20
  • 11:30 - 12:10
    Føynland skole92 deltakere: 6. trinn, 7. trinnBuss: Tur kl. 11:00, retur kl. 12:20
    Torød skole115 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinnBuss: Tur kl. 11:10, retur kl. 12:20
Produksjonsinformasjon
  • BruneScenekunst
  • Varighet: 55 minutt
  • Tirsdag 5. mai. 2020
  • Store Bergan skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 6. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • BruneScenekunst
  • Varighet: 55 minutt
  • Onsdag 6. mai. 2020
  • Byskolen
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Byskolen60 deltakere: 5a, 5b, 5x, 6a, 7a
  • 11:00
    Byskolen73 deltakere: 5c, 6b, 6x, 7b, 7c, 7x, Forsterket klasse
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Husvik skole98 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:30
    Husvik skole98 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Føynland skole174 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinnBuss: Tur kl. 09:30, retur kl. 10:50
    Teie skole24 deltakere: 7cBuss: Tur kl. 09:35, retur kl. 10:50

    4. trinn, Føynland skole skal ha workshop på Støperiet i etterkant. Elevene fordeles på 2 grupper.



Torsdag 7. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • BruneScenekunst
  • Varighet: 55 minutt
  • Torsdag 7. mai. 2020
  • Mosserød skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Oserød skole202 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinnBuss: Tur kl. 09:30, retur kl. 10:50
  • 12:00 - 12:40
    Oserød skole202 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinnBuss: Tur kl. 11:30, retur kl. 12:50
Fredag 8. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • BruneScenekunst
  • Varighet: 55 minutt
  • Fredag 8. mai. 2020
  • Sande skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 11. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:10
    Lindhøy skole230 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinnBuss: Tur kl. 09:40, retur kl. 11:20

    4. trinn, Lindhøy skole sskal ha workshop på Støperiet i etterkant.



Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 12. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:10
    Vestskogen skole236 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, SolsikkenBuss: Tur kl. 09:00, retur kl. 10:20
  • 11:30 - 12:10
    Brattås skole177 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinnBuss: Tur kl. 11:00, retur kl. 12:20
    Teie skole26 deltakere: 7bBuss: Tur kl. 11:10, retur kl. 12:20

    4. trinn, Brattås skole skal ha workshop på Støperiet i etterkant.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 13. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 14. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Teie skole228 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7aBuss: Tur kl. 09:40, retur kl. 10:50
  • 12:00 - 12:40
    Teie skole203 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinnBuss: Tur kl. 11:40, retur kl. 12:50
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30
    Sem skole87 deltakere: 1. trinn, 3. trinn, 4a
  • 12:00
    Sem skole50 deltakere: 2. trinn, 4b
Fredag 15. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00
    Volden skole93 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Mandag 18. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 19. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Vikinggården på BorreKulturarv
  • Varighet: 3,5 timer inkludert tid til medbarkt lunsj. Bussreise tur/retur kommer i tillegg.
  • Tirsdag 19. mai. 2020
  • Midgard historisk senter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 20. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Vikinggården på BorreKulturarv
  • Varighet: 3,5 timer inkludert tid til medbarkt lunsj. Bussreise tur/retur kommer i tillegg.
  • Onsdag 20. mai. 2020
  • Midgard historisk senter
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Kvelde skole22 deltakere: 6

    Buss fra Kvelde skole kl. 9.00, retur kl. 13.30

  • kl ?
    Berg skole23 deltakere: 6b

    Buss fra Berg skole kl. 9:00, retur kl. 13:15

  • kl ?
    Berg skole22 deltakere: 6a

    Buss fra Berg skole kl. 9:00, retur kl. 13:15

  • kl ?
    Valby skole17 deltakere: 6

    Buss fra Valby skole kl. 9.00, retur kl. 13.30

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 25. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Ensemble AllegriaMusikk
  • Varighet: 25 minutter
  • Mandag 25. mai. 2020
  • Breidablikk ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 26. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Vikinggården på BorreKulturarv
  • Varighet: 3,5 timer inkludert tid til medbarkt lunsj. Bussreise tur/retur kommer i tillegg.
  • Tirsdag 26. mai. 2020
  • Midgard historisk senter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Ensemble AllegriaMusikk
  • Varighet: 25 minutter
  • Tirsdag 26. mai. 2020
  • Andebu ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Ensemble AllegriaMusikk
  • Varighet: 25 minutter
  • Tirsdag 26. mai. 2020
  • Stokke ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 27. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Vikinggården på BorreKulturarv
  • Varighet: 3,5 timer inkludert tid til medbarkt lunsj. Bussreise tur/retur kommer i tillegg.
  • Onsdag 27. mai. 2020
  • Midgard historisk senter
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Stavern skole16 deltakere: 6b

    Buss fra Stavern skole kl. 8:30, retur kl. 13:10

  • kl ?
    Stavern skole16 deltakere: 6a

    Buss fra Stavern skole kl. 8:30, retur kl. 13:10

  • kl ?
    Jordet skole20 deltakere: 6b

    Buss fra Jordet skole kl. 8:30, retur kl. 13:10

  • kl ?
    Jordet skole23 deltakere: 6a

    Buss fra Jordet skole kl. 8:30, retur kl. 13:10

Produksjonsinformasjon
  • Ensemble AllegriaMusikk
  • Varighet: 25 minutter
  • Onsdag 27. mai. 2020
  • Bugården ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 28. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Vikinggården på BorreKulturarv
  • Varighet: 3,5 timer inkludert tid til medbarkt lunsj. Bussreise tur/retur kommer i tillegg.
  • Torsdag 28. mai. 2020
  • Midgard historisk senter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Media naturaVisuell kunst, Annet
  • Varighet: 90
  • Torsdag 28. mai. 2020
  • Besøkssenter Færder nasjonalpark
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 11:00
    Vestskogen skole20 deltakere: 5aBuss: Tur kl. 08:30, retur kl. 11:25

    Elevene busses.

    Unibuss Tur AS www.Unibusstur.no

    Tlf. kontor: 33 33 45 45

    Tlf. 24hrs vakt: 995 15 700


  • 11:30 - 13:30
    Vestskogen skole20 deltakere: 5bBuss: Tur kl. 10:50, retur kl. 13:35

    Elevene busses.

    Unibuss Tur AS www.Unibusstur.no

    Tlf. kontor: 33 33 45 45

    Tlf. 24hrs vakt: 995 15 700


Produksjonsinformasjon
  • Ensemble AllegriaMusikk
  • Varighet: 25 minutter
  • Torsdag 28. mai. 2020
  • Ranvik ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Fredag 29. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Vikinggården på BorreKulturarv
  • Varighet: 3,5 timer inkludert tid til medbarkt lunsj. Bussreise tur/retur kommer i tillegg.
  • Fredag 29. mai. 2020
  • Midgard historisk senter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Ensemble AllegriaMusikk
  • Varighet: 25 minutter
  • Fredag 29. mai. 2020
  • Skagerak International School, Primary and Middle
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Ensemble AllegriaMusikk
  • Varighet: 25 minutter
  • Fredag 29. mai. 2020
  • Varden ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 2. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Vikinggården på BorreKulturarv
  • Varighet: 3,5 timer inkludert tid til medbarkt lunsj. Bussreise tur/retur kommer i tillegg.
  • Tirsdag 2. juni. 2020
  • Midgard historisk senter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Media naturaVisuell kunst, Annet
  • Varighet: 90
  • Tirsdag 2. juni. 2020
  • Besøkssenter Færder nasjonalpark
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 11:00
    Teie skole21 deltakere: 5cBuss: Tur kl. 08:30, retur kl. 11:25

    Elevene busses.

    Unibuss Tur AS www.Unibusstur.no

    Tlf. kontor: 33 33 45 45

    Tlf. 24hrs vakt: 995 15 700


  • 11:30 - 13:30
    Steinerskolen i Vestfold21 deltakere: 5. trinnBuss: Tur kl. 10:50, retur kl. 13:35
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 3. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Vikinggården på BorreKulturarv
  • Varighet: 3,5 timer inkludert tid til medbarkt lunsj. Bussreise tur/retur kommer i tillegg.
  • Onsdag 3. juni. 2020
  • Midgard historisk senter
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Langestrand skole26 deltakere: 6

    Buss fra Langestrand skole kl. 8.30 via Verdensmesteren skole kl. 8.35, retur kl. 13.10

  • kl ?
    Verdensmesteren12 deltakere: VM 3: 6. 7. trinn

    Buss fra Langestrand skole kl. 8.30 via Verdensmesteren skole kl. 8.35, retur kl. 13.10

  • kl ?
    Lardal barneskole17 deltakere: 6b

    Buss fra Lardal skole kl. 8:30, retur kl. 13.10

  • kl ?
    Lardal barneskole16 deltakere: 6a

    Buss fra Lardal skole kl. 8:30, retur kl. 13.10

Produksjonsinformasjon
  • Media naturaVisuell kunst, Annet
  • Varighet: 90
  • Onsdag 3. juni. 2020
  • Besøkssenter Færder nasjonalpark
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 11:00
    Teie skole21 deltakere: 5aBuss: Tur kl. 08:30, retur kl. 11:25

    Elevene busses.

    Unibuss Tur AS www.Unibusstur.no

    Tlf. kontor: 33 33 45 45

    Tlf. 24hrs vakt: 995 15 700


  • 11:30 - 13:30
    Teie skole20 deltakere: 5bBuss: Tur kl. 10:50, retur kl. 13:35

    Elevene busses.

    Unibuss Tur AS www.Unibusstur.no

    Tlf. kontor: 33 33 45 45

    Tlf. 24hrs vakt: 995 15 700


Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 4. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Vikinggården på BorreKulturarv
  • Varighet: 3,5 timer inkludert tid til medbarkt lunsj. Bussreise tur/retur kommer i tillegg.
  • Torsdag 4. juni. 2020
  • Midgard historisk senter
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Frøy skole10 deltakere: Mellomtrinnet

    Buss fra Frøy skole kl. 8.30, retur kl. 13.10

  • kl ?
    Sky skole20 deltakere: 6c

    Buss fra Sky skole kl. 8.30, retur kl. 13.10


  • kl ?
    Sky skole19 deltakere: 6b

    Buss fra Sky skole kl. 8.30, retur kl. 13.10


  • kl ?
    Sky skole19 deltakere: 6a

    Buss fra Sky skole kl. 8.30, retur kl. 13.10


Produksjonsinformasjon
  • Media naturaVisuell kunst, Annet
  • Varighet: 90
  • Torsdag 4. juni. 2020
  • Besøkssenter Færder nasjonalpark
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 11:00
    Torød skole13 deltakere: 5. trinnBuss: Tur kl. 08:30, retur kl. 11:25

    Elevene busses.

    Unibuss Tur AS www.Unibusstur.no

    Tlf. kontor: 33 33 45 45

    Tlf. 24hrs vakt: 995 15 700


  • 11:30 - 13:30
    Brattås skole24 deltakere: 5. trinnBuss: Tur kl. 10:50, retur kl. 13:35
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 5. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Vikinggården på BorreKulturarv
  • Varighet: 3,5 timer inkludert tid til medbarkt lunsj. Bussreise tur/retur kommer i tillegg.
  • Fredag 5. juni. 2020
  • Midgard historisk senter
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Sande skole18 deltakere: 6b
  • kl ?
    Sande skole15 deltakere: 6a
  • kl ?
    Hedrum barneskole15 deltakere: 6b

    Buss fra Hedrum barneskole kl. 8.35, retur kl. 13.10

    Hedrum skole er 2 grupper

  • kl ?
    Hedrum barneskole15 deltakere: 6a

    Buss fra Hedrum barneskole kl. 8.35, retur kl. 13.10

    Hedrum skole er 2 grupper

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 8. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Vikinggården på BorreKulturarv
  • Varighet: 3,5 timer inkludert tid til medbarkt lunsj. Bussreise tur/retur kommer i tillegg.
  • Mandag 8. juni. 2020
  • Midgard historisk senter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Media naturaVisuell kunst, Annet
  • Varighet: 90
  • Mandag 8. juni. 2020
  • Vestskogen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Teie skole240 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinnBuss: Tur kl. 09:30, retur kl. 10:50

    Skolene tar selv kontakt med Unibuss hvis forsinkelser, behov for spesialtransport etc.

    Unibuss Tur AS www.Unibusstur.no

    Tlf. kontor: 33 33 45 45

    Tlf. 24hrs vakt: 995 15 700



  • 11:30 - 12:10
    Teie skole240 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinnBuss: Tur kl. 11:00, retur kl. 12:20

    Skolene tar selv kontakt med Unibuss hvis forsinkelser, behov for spesialtransport etc.

    Unibuss Tur AS www.Unibusstur.no

    Tlf. kontor: 33 33 45 45

    Tlf. 24hrs vakt: 995 15 700



Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 9. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Vikinggården på BorreKulturarv
  • Varighet: 3,5 timer inkludert tid til medbarkt lunsj. Bussreise tur/retur kommer i tillegg.
  • Tirsdag 9. juni. 2020
  • Midgard historisk senter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Herstad skole165 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Vestskogen skole134 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinnBuss: Tur kl. 09:30, retur kl. 10:50

    Elevene fra Herstad skole går.

    Vetstskogen skole tar selv kontakt med Unibuss hvis forsinkelser, behov for spesialtransport etc.

    Unibuss Tur AS www.Unibusstur.no

    Tlf. kontor: 33 33 45 45

    Tlf. 24hrs vakt: 995 15 700

  • 11:45 - 12:25
    Torød skole115 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinnBuss: Tur kl. 11:10, retur kl. 12:35
    Vestskogen skole134 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinnBuss: Tur kl. 11:20, retur kl. 12:35

    Skolene tar selv kontakt med Unibuss hvis forsinkelser, behov for spesialtransport etc.

    Unibuss Tur AS www.Unibusstur.no

    Tlf. kontor: 33 33 45 45

    Tlf. 24hrs vakt: 995 15 700



Produksjonsinformasjon
  • Media naturaVisuell kunst, Annet
  • Varighet: 90
  • Tirsdag 9. juni. 2020
  • Steinerskolen i Vestfold
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 10. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Vikinggården på BorreKulturarv
  • Varighet: 3,5 timer inkludert tid til medbarkt lunsj. Bussreise tur/retur kommer i tillegg.
  • Onsdag 10. juni. 2020
  • Midgard historisk senter
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Fagerli skole26 deltakere: 6d

    Buss fra Fagerli skole kl. 8.30, retur kl. 13.10

    Trinnet fordeles på 3 busser

  • kl ?
    Fagerli skole27 deltakere: 6c

    Buss fra Fagerli skole kl. 8.30, retur kl. 13.10

    Trinnet fordeles på 3 busser

  • kl ?
    Fagerli skole27 deltakere: 6b

    Buss fra Fagerli skole kl. 8.30, retur kl. 13.10

    Trinnet fordeles på 3 busser

  • kl ?
    Fagerli skole28 deltakere: 6a

    Buss fra Fagerli skole kl. 8.30, retur kl. 13.10

    Trinnet fordeles på 3 busser

Produksjonsinformasjon
  • Media naturaVisuell kunst, Annet
  • Varighet: 90
  • Onsdag 10. juni. 2020
  • Teie skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Brattås skole51 deltakere: 6. trinn, 7. trinnBuss: Tur kl. 09:30, retur kl. 10:50
    Føynland skole266 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinnBuss: Tur kl. 09:30, retur kl. 10:50

    Skolene tar selv kontakt med Unibuss hvis forsinkelser, behov for spesialtransport etc.

    Unibuss Tur AS www.Unibusstur.no

    Tlf. kontor: 33 33 45 45

    Tlf. 24hrs vakt: 995 15 700



  • 12:00 - 12:40
    Brattås skole126 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinnBuss: Tur kl. 11:30, retur kl. 12:50
    Steinerskolen i Vestfold164 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinnBuss: Tur kl. 11:30, retur kl. 12:50

    Skolene tar selv kontakt med Unibuss hvis forsinkelser, behov for spesialtransport etc.

    Unibuss Tur AS www.Unibusstur.no

    Tlf. kontor: 33 33 45 45

    Tlf. 24hrs vakt: 995 15 700



Torsdag 11. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Vikinggården på BorreKulturarv
  • Varighet: 3,5 timer inkludert tid til medbarkt lunsj. Bussreise tur/retur kommer i tillegg.
  • Torsdag 11. juni. 2020
  • Midgard historisk senter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Media naturaVisuell kunst, Annet
  • Varighet: 90
  • Torsdag 11. juni. 2020
  • Brattås skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Lindhøy skole138 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:50 - 12:30
    Lindhøy skole138 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Fredag 12. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Vikinggården på BorreKulturarv
  • Varighet: 3,5 timer inkludert tid til medbarkt lunsj. Bussreise tur/retur kommer i tillegg.
  • Fredag 12. juni. 2020
  • Midgard historisk senter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Media naturaVisuell kunst, Annet
  • Varighet: 90
  • Fredag 12. juni. 2020
  • Torød skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Oserød skole202 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:15 - 11:55
    Oserød skole202 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Mandag 15. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 16. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Målgruppe
Uttrykksform
Åpne filter